Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek adjatok tanácsot, mit...

Kérlek adjatok tanácsot, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Harmadik babámat várom, holnap leszek 10 hkm. 2 hete voltam védőnőnél, akkor 100,5 kg voltam. Ma ráálltam itthon, és 105 kgot mutat. Nem változtak az étkezési szokásaim, este 6 után nem eszem, cukros italokat nem fogyasztok. Szóltam a dokinak, csináltak labort, az eredmények tökéletesek, nincs betegség vagy hormonális probléma. Ha elkap a nassolási vágy akkor is inkább iszom 2 pohár vizet, és máris elmulik. Kétségbe vagyok esve, mert ez szerintem nem normális, de azt nem tehetem meg, hogy egyáltalán nem eszem, hiszen a kisbabánmal nem akarok kiszúrni. A mozgás talán ami nem túl sok, mert nagyon faradekony vagyok, de ugyanúgy jövök megyek egész nap itthon. Volt valaki ilyen helyzetben?
2019. máj. 20. 09:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

En, hasonlo helyzetben vagyok....


Csinaltak ehomi cukormerest, az jo lett, most megyek majd terhelesre, ott sztem gondok leszek....


3honap alatt ~10kg jott fel...

2019. máj. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%

Esetleg nem lehet hogy az egyik rosszul mér? :)

Mikor terhes voltam mindig 190/110,180,105 stb volt a vérnyomásom de csodálkozott a védőnő, hogy semmi tünetem. Otthon is mertem 130/80 volt a legmagasabb. Végül rájött a védőnő, hogy rosszul mér a mérő...

2019. máj. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem 100 kg is baromi sok, igazából tök mindegy, hogy most 105- lehet nem voltál wc-n, többet ittál, stb., méregessed, hogy ne hízzál lehetöleg 30 kg-t a végéig, de ln nem stresszelném magam ezen a helyedben, ha odafigyelsz a kajára, úgysem nagyon tudsz mást tenni.
2019. máj. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Egész életemben duci voltam, 100 kiló az alap súlyom, de mellé vagyok 175 magas, tehát nem gurulok. Csak egyszerűen most megijesztett ez a nagyon nagyon gyors gyarapodás 😞
2019. máj. 20. 09:30
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Kettes valaszllo, te mit elsz meg???? Tudsz ertelmezni? Amugy en egy dietetikust ajanlanek!!
2019. máj. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
De tudok értelmezni ellentétben veled. A példát azért írtam hogy nálam az volt rossz, akkor a mérleg miért ne mérhetne el néhány kilót?
2019. máj. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kedves 5ös. Én duci vagyok, de hülye. Én le fogyok, de veled mi lesz?

Zöld el a bringát, itt nem kíváncsi rád senki.

2019. máj. 20. 09:47
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Ugyan is voltam, mint te. 175 cm magas vagyok, és már 100 kg voltam, de nálam előjött a terhességi cukor is.

Amit javaslok az a szénhidrát diéta. Magam se hittem el hogy még a tejben is van szénhidrát, vagy a gyümölcsben,zöldségben. Szóval hiába figyeltem oda, még igy is sok szénhidrátot ettem tudtomon kivül.

160 g szénhidrát/nap. Ez a kiindulás.Napi 5-6 étkezésre bontva. Internetről lehet tölteni táblázatot, ebben benne vannak az alapanyagok ch tartalma 100 grammonként.

Nagyon jó kis diéta,nem kell éhezni sem. Most 80 kiló vagyok, és még szeretnék fogyni tovább úgyhogy tartom igy szülés után is.

Vagy keress fel egy diabetológust, ő kontrollálni is tud hogy minden rendben legyen.

2019. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves 5ös. Én duci vagyok, te hülye. Én lefogyok, de veled mi lesz? Told el a bringát, itt nem kíváncsi rád senki.
2019. máj. 20. 09:49
 10/15 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm szépen a normális és segítő válaszokat!
2019. máj. 20. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!