Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Átlagos testalkatú kismamák!...

Átlagos testalkatú kismamák! Ti hányadik hétig, vagy hónapig tudtátok felvenni első babánál az ünneplőruhátokat, szoknyát, bluzt, pólót, blézert, terhesség előtti ruhákat?

Figyelt kérdés
2019. máj. 20. 11:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

a maxi ruhámat egész végig tudtam volna hordani, ha arról van szó.

A sima nyári ruháimat kb. 20. hétig.

a szoknyáimat, ami gombos, cipzáros volt, azt hát. 16-20. hétig. a Felsőket is szerintem valahogy így.

2019. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Felsőket végig (rugalmasak, mert amúgy is hatalmas a mellem). Most 15 hetes vagyok a másodikkal, de a rendes nadrágjaim már két hete el kellett pakolni. De akkor már vagy két hete a daginacijaimat használtam (amiket elpakoltam, mert az elmúlt fél évben fogytam pár kgot)
2019. máj. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Ünneplőt, szoknyát, blézert, blúzt nem hordok, de szülni pl abban a pólóban és nadrágban (csak nem tudtam begombolni) mentem amit a terhessèg előtt is hordtam - viszont tanga papucsban kellett járnom úgy be volt dagadva a làban
2019. máj. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 khniki ***** válasza:
86%
Kb. 8. héttől csak leggingset tudtam hordani, 15. héttől már csak kismama nadrágot, szoknyát.
2019. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Volt amit a 13. Hétig

Vokt oylan karcaúsított amit a 21-22. -ig


Volt amit végig..


Az egyik terhesség előtti átlapolósruhámban mentem szülni

2019. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Vicky92 ***** válasza:
28hetes várandós vagyok, xs-s ruháim közül sokat tudok hordani , szűkebb gombos -cipzáros holmit már nem. Szerencsére a lábam nem vizesedik stb. Cipőméret is ugyanaz. Vettem sima M-es ruhákat , de van ami nagy... a terhes nadrágot, leggingset nem tudom elviselni magamon... Mondjuk most erre a 10hétre😅 ami vissza van mindegy is...😊
2019. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Ünneplő ruhàmat?:D iskolás koromban volt utoljára “ünneplőm” :D kérdésre válaszolva? Olyan 16-17hetes koromig volt kényelmes a nadrág/szoknya utána már inkább maxi ruhákat, leggingseket hordtam.
2019. máj. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

34-es volt a méretem, most, a 26. hétre 40-es.. Az első három hónapban híztam rengeteget, nem tudom, mi történt, korábban ehettem bármennyit, nem híztam soha.. 😀 Azóta viszont nem nagyon van étvágyam, nem kívánok semmit, így nem is jött fel rám sok.


A második hónapban már nem tudtam felvenni a korábbi ruháim.

Most vagyok 26 hetes.

2019. okt. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
12. heti genetikai ultrahang volt a lélektani határ, hogy ha ott mindent rendben találnak, egyenest elmegyünk terhesnacit venni mert már nem bírom a rendesekkel. Rendben is lett minden, mentünk is azonnal :D Úgyhogy addig. Felsőket, pólókat kb a 20-22. hétig. Cipőmet sajnos le kellett cserélni, másfél számot "nőtt" a lábam, már 5 hónapos a lányom és még mindig nem indult el visszafelé, valószínűleg így marad.
2019. okt. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

36-38-as méret közötti vagyok, de viszonylag magas, 170cm.

Nadrágot hamar lecseréltem kismama nadrágra mert a farmer gonbok nyomták a hasam. Úgy az 5.hónap végén lehetett ez. Onnantól csak kismamanadrágot hordtam, bár a hasam az inkáb csak a 6.hónap közepétől volt kivehető. Elegáns ruhákat is ebben az időben cseréltem le.

De nekem is volt sok olyan ruhám (bővebb felsők vagy pulcsik, tréning nadrág) amit a végéig is fel tudtam simán venni.

2019. okt. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!