Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3x2 utrogestan mellett meg...

3x2 utrogestan mellett meg mindig van barnazas? A verzes megszunt csak barnazok de azt is kicsit, meg akkor amikor tobbet jarkalok, lepcsozok.

Figyelt kérdés
lehetne emelni az adagon? orvosnal voltam hetvegen 3x2ot mondott, de lehet keves?

2019. máj. 20. 12:20
 1/6 Manó 88 ***** válasza:
100%
Szia! Pihenj minél többet. Szerintem a lépcsőzés nem jó ötlet, persze nem a 3-4 lépcsőfokra gondolok. Magnéziumot érdemes még mellé szedni, nekem 3*2 javasolt az orvos.
2019. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Például jelents beteget és feküdj, pihenj.
2019. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A barnázás is vérzés csak a menyisége kevesebb igy mire kiér adigra már barnás színü lesz,hematomát nem talált az orvos?
2019. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 khniki ***** válasza:
52%
Kérdés, hogy mióta szeded. Én az elejétől kezdve barnáztam viszonylag erősen, napi 3x1 volt az adagom és egy hét alatt szűnt csak meg.
2019. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kérdező?
2019. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
15.hetig barnaztam és csak a 20.heten hagytam abba a szedését. Fiam született :) Már egy éves
2021. jan. 20. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!