Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10. héten étvágytalanság...

10. héten étvágytalanság kínoz, jelenthet bármi rosszat?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon jó étvágyam volt, legalább napi 5x étkeztem.

Már egy pár napja, hogy alig kívánom a kaját...

Ez az első terhességem, így nem tudom hogy mitől lehet.



2019. máj. 20. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia :) Én a 9. hét végén járok, és én sem mondanám, hogy húde nagy étvágyam volna. De eszem rendszeresen, főleg étkezések között gyümölcsöt kívánok.

Nekem is első terhességem, de kétlem, hogy bármi rosszat is jelentene ez. A terhesség elég hullámzó tud lenni, lehet két hét múlva megeszed a hűtőt is. :D

Esetleg akkor lehet baj, ha hetekig nem nagyon eszel emiatt, és fogysz is.

Én dolgozom is jelenleg és munkaközben azért rendesen megéhezem.🤷🏽‍♀️

2019. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*De hétvégén ha sokat pihenek, én sem vagyok kimondottan éhes, csak eszem, mert enni kell. Főleg ilyenkor, még ha minimális is, de fontos a megfelelő tápanyag a kicsinek. :)
2019. máj. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondta az orvos, hogy nagyon fontos, hogy tudj enni, etvagytalansag vagy hanyinger ide vagy oda.

Van valami orvossag ra, nekemfel akarta irni, de nem voltvszukseg ra. Ha esetleg sokaig tart ez az allapot, szolj az orvosodnak.

2019. máj. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem jelent rosszat.Én se voltam éhes,azért próbálj enni.
2019. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat!

Minden változás új és nem tudom mit jelent, nem stresszelek rajta, csak elgondolkodok rajta.

Másodiknál már nem leszek ilyen :D

2019. máj. 21. 07:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen nálam is előfordult🙂 egyszerűen semmit nem kívántam, aztán szépen bepótoltam😅


4 hós büszke anyuka😊

2019. máj. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!