Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? (Késik, pedig...

Lehetek terhes? (Késik, pedig védekeztünk. )

Figyelt kérdés

Utoljára április 11-én jött meg. 28 napos, pontos ciklusom van, most egy hét késés után nagyon minimális barna vérzésem van. Teszteltem két napja, negatív volt. A (sajnos már volt) párommal mindig védekeztünk, gumival, sosem szakadt ki, nem volt lejárva stb. Május harmadikán voltunk utoljára együtt. Ilyenkor már ugye nincs téves negatív? Hallani mindenféle kivételről, meg ilyen 1:10000-hez terhességekről, de én nem szeretnék beleesni.

Tudom, orvos mondhat csak biztosat, de a héten már nem tudok menni és nagyon aggódom. A havi tüneteket érzem (fáj a fejem, ingerlékenység, de nem puffadok és a derekam se szúr).


2019. máj. 20. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Már kimutatná a teszt. Nem terhesség miatt késik. Valószínűleg a szakítás miatti stressz okozza... :(
2019. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!