Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kell az első pozitív...

Miért kell az első pozitív teszt után még tesztelgetni?

Figyelt kérdés
Sok ilyen kérdést látok, és sokan javasolják, hogy nézzék meg erősödik-e vagy nem. Ha nem kezdek el vérezni, akkor hova tűnne a gyerek? Vagy miért javasolják az újbóli tesztet?

2019. máj. 20. 22:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Ezt én se értem. Csak azt látom, hogy nagyszerűen szennyezik vele a környezetet...
2019. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem is hülyeség. Nekem pl. gyenge pozitív volt és eszem ágában sem volt újra tesztelgetni. Mentem vérvételre meg kértem az időpontot az orvoshoz.
2019. máj. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem feltétlen hülyeség, mi elég sokáig próbálkoztunk, hogy összejöjjön a baba. Volt olyan hónap, hogy nagyon halványka csíkocskám is volt, majd pár napra rá még is megjött. Utána már nem éltem bele magam egy egy teszt láttán. Azt se mondom, hogy hú de sokat elhasználtam volna, de vártam napokat és újra teszteltem, hogy szép erős csíkot lássak. Akkor hittük csak el. :))
2019. máj. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

Ha nagyon nagyon halvány, annyira hogy nem lehet eldonteni hogy pozitív, vagy szellemcsik, érdemes újra tesztelni, hiszen a tesztelőnek sem egyértelmű hogy terhesség áll fenn...

Ha egyértelmű pozitív akkor nincs értelme tobbet tesztelni nyilván.

Amúgy ez miért zavar téged?

2019. máj. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

En azert teszteltem tobbszor a tavaly, hogy lassam, erosodik-e. Nem erosodott, missed ab lett.

Most egyik este csinaltam tesztet, elobb jott ki a tesztcsik, mint a kontroll es sokkal erosebb is lett, tobbet nem csinaltam, mert egyertelmu.

2019. máj. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem is értheti az, aki még nem vetélt el.
2019. máj. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Ha még nem vetéltél el, nem volt kémiai terhességed, nem is érheted. Én meg azt nem értem mi közöd hozzá más mennyit tesztel? Nem te adod rá a pénzt. Ha zavarnak az ilyen jellegű kérdések, akkor ne nyisd meg őket, ennyi.
2019. máj. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

Én megtapasztaltam, hogy hülyeség. Amikor egyre erősödött, és már tökre örültem hogy juhú erős lett, akkor kezdtem vérezni és el is ment.

Akkor megfogadtam hogy ez a tesztelgetés baromság és a következő két sikeres terhességemnél csak 1-1 tesztet csináltam. Baromi halványak voltak de nem erdekelt. Megmaradtak a babák :)


Viszont a kérdésed másik részét javítanám: van olyan hogy missed ab, azaz nem vérzel de a magzat elhal. Csak épp nem ürül ki.

2019. máj. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Hát, én az első terhességnél csak azért teszteltem többször, mert jó volt látni a pozitív tesztet. Viszont feltűnt, hogy nagyon lassan akar erősödni, kb. 2 hetes késés után lett egyforma a két csík. Missed ab lett, az elmaradt mensi után pár nappal leállt a fejlődés. A következő két terhességnél már azért tesztelgettem többször, mert látni akartam, hogy erősödik-e normál ütemben, vagy készülhetek megint a rossz hírre. Ezeknél már erősödött gyorsan a teszt, a mensi napjára szinte egyforma csíkjaim voltak, meg is született mindkettő.
2019. máj. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

Ez megint egy buta kérdés..

Nem mindegy ki mennyit tesztel?

Miköze bárkinek is ahhoz ki mennyit akar tesztelni?

Itt megint csak az okosok okoskodnak.

Gondolom te még nem vesztettél elmagzatot, nem volt kémiai terhességed sem..

Képzeld én is 2naponta teszteltem, mert ezeken mindegyiken túl vagyok sajnos.. És hogy lássam erősödik a teszt csináltam párat. Ésén nem szégyenlem..

Annyit tesztelek amennyit akarok.

Bár márnem kell.

17+3hkm

2019. máj. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!