Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok, és...

17 hetes terhes vagyok, és folyamatosan húzódik a hasam bal oldala. Ez már régóta tart, van, hogy csak nyilal, van, hogy folyamatosan feszítő érzést érzek. Volt valakinek ilyen? Mi állt mögötte?

Figyelt kérdés
Előfordul, hogy két napig semmi. Egész pontosan mintha a méhem legszéle fájna, talán a petefészek ciszta érzéséhez tudnám hasonlítani. Ezen az oldalon volt a sárgatest cisztám, talán azt érzem még mindig? Ultrahangon voltam egy hete akkor minden rendben volt, de ezt külön elfelejtettem mondani, mert épp nem fájt aznap, és annyira lenyűgözött a baba!

2019. máj. 21. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A méhszalagok húzódásását, feszülélést éreztem mindig a petefészek környékén. Nekem főleg hosszabb séta hozta elő mindig.
2019. máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És az nem furcsa, hogy mindig egy oldalon érzem csak? Illetve, hogy azt olvastam, a méhszalag nyúlása az hirtelen fájdalom, nekem viszont van, hogy folyamatosan fáj, akár akkor is ha órák óta fekszem :(
2019. máj. 21. 10:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem furcsa. Nekem sem hirtelen nyilalás volt az érzés, hanem hosszan feszítő. Nem szimmetrikus a testünk, belül sem, szerintem ez nem jelent semmit rosszat. :)
2019. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan nekem nagyobb volt a pocakom, mikor elkezdtem erezni furcsa fajdalmat, de nekem is egy helyen erzodott csak, es altalaban akkor ha eppen felvettem a ruhat, ahogyan hozzadorzsolodott vagy csak megsimogattam. Nekem is a tagulast mondtak... holott nem belul, hanem a boromon ereztem a fajdalmat
2019. máj. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fiatallányka ***** válasza:

Teljesen normális érzés, amíg nincs vérzés semmi gond.

Szedj magnéziumot, akár napi 3x2-t is!

Boldog babavárást! ☺️

40 hkm

2019. máj. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! Be is szereztem magnéziumot, egy órára rá tényleg elmúlt, köszönöm :)
2019. máj. 21. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!