Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

17 hetes terhes vagyok, és folyamatosan húzódik a hasam bal oldala. Ez már régóta tart, van, hogy csak nyilal, van, hogy folyamatosan feszítő érzést érzek. Volt valakinek ilyen? Mi állt mögötte?

Előfordul, hogy két napig semmi. Egész pontosan mintha a méhem legszéle fájna, talán a petefészek ciszta érzéséhez tudnám hasonlítani. Ezen az oldalon volt a sárgatest cisztám, talán azt érzem még mindig? Ultrahangon voltam egy hete akkor minden rendben volt, de ezt külön elfelejtettem mondani, mert épp nem fájt aznap, és annyira lenyűgözött a baba!

Keress kérdéseket hasonló témákban: terhesség, hasfájás, fájdalom

máj. 21. 09:05  Privát üzenet  

A válaszok
A méhszalagok húzódásását, feszülélést éreztem mindig a petefészek környékén. Nekem főleg hosszabb séta hozta elő mindig.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 21. 09:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És az nem furcsa, hogy mindig egy oldalon érzem csak? Illetve, hogy azt olvastam, a méhszalag nyúlása az hirtelen fájdalom, nekem viszont van, hogy folyamatosan fáj, akár akkor is ha órák óta fekszem :(

# 2/6Időpont máj. 21. 10:07 Privát üzenet
Nem furcsa. Nekem sem hirtelen nyilalás volt az érzés, hanem hosszan feszítő. Nem szimmetrikus a testünk, belül sem, szerintem ez nem jelent semmit rosszat. :)

# 3/6Időpont máj. 21. 11:06 Privát üzenet
Ugyan nekem nagyobb volt a pocakom, mikor elkezdtem erezni furcsa fajdalmat, de nekem is egy helyen erzodott csak, es altalaban akkor ha eppen felvettem a ruhat, ahogyan hozzadorzsolodott vagy csak megsimogattam. Nekem is a tagulast mondtak... holott nem belul, hanem a boromon ereztem a fajdalmat

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 21. 11:09 Privát üzenet
Fiatallányka nevű felhasználó válasza:

Teljesen normális érzés, amíg nincs vérzés semmi gond.

Szedj magnéziumot, akár napi 3x2-t is!

Boldog babavárást! ☺️

40 hkm

# 5/6Időpont máj. 21. 12:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat! Be is szereztem magnéziumot, egy órára rá tényleg elmúlt, köszönöm :)

# 6/6Időpont máj. 21. 15:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
8 hetes terhes vagyok. Gyomorégésem van folyamatosan, étvágytalan vagyok teljesen. Valaki valamilyen jó tanács? Mit tehetnék hogy legyen étvágyam? A babának ez nem árt? Tanácsok jól jönnének!
Folyamatosan hányingerem van, és szédülök, ma csináltam egy tesztet, és hajszál vékony rózsaszín csík jelent meg rajta. Tényleg terhes lehetek? A másikon pedig csak 1 csík van.
10 hetes terhes vagyok és folyamatosan beteg, mit tehetnék ellene, házi gyógymódók?
8 hetes terhes vagyok, annyira ideges mindenkivel veszekszem, folyamatosan azon gondolkozom hogy nekem ez nem fog menni, akarom e ezt? Jó leszek e? Egyszer örülök neki, máskor...
3 hetes terhes vagyok, folyamatosan barnás vérzés jön belőlem, nem sok, de folyamatos. Mit jelenthet?
Lehetek terhes, ha február óta folyamatosan mindig időre jött meg a vérzésem, csak májusban nem? Júniusban aztán a hónap elején jött meg.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!