Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi csíkok megelőzésére...

Roxi:3 kérdése:

Terhességi csíkok megelőzésére tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
2019. máj. 21. 14:50
 1/6 anonim válasza:
32%
Gumi
2019. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen. A hízási csíkok a rövid időn belüli hirtelen meghízáskor következnek be, és egy terhesség jóval gyorsabb lefolyású mint egy "sima" hízás, így a test nem tud alkalmazkodni hozzá. A bőr így megnyúlik, elszakad és csíkok maradnak utána.

A hízási csíknak pedig az a megelőzése, ha nem hízol. Mivel a terhességnél ez kizárt, így nincs módszere.

2019. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kenheted magad akármivel, ez színtiszta genetika.
2019. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Genetika...

De Sok sok folyadekot igyál az nem árthat


Ha mindképp akarod kenni sokan a weledára esküsznek, de valakinek (mivel genetika) így is lettek csíkjai...



Ha lesz, akkor sincs semmi baj. Egy idő után elhalvanyodik majd... Nem leszel de több se kevesebb.. Vagyis több leszel.. Életed értelmével. Így ha lesz is csíkod gondolj büszkeséggel rá. Ha a strandon látják büszke vagyok rá! Anya vagyok! És büszke vagyok ra!

2019. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaz én még nem szültem, most vagyok a 10. héten, még a hasam sem nőtt, de a kezdetek óta oliva olajat használok a hasamra, és a mellekre egyaránt (nekem most rohamosan megnőttek). Ilyen olyan krémekről olvastam én is, de inkabb a természetes olajok közül válogatnék. Van kókuszolajam is, néha felváltva használom. Meglátjuk mennyire segít. Szerintem is nagyrészben genetikán múlik, de az étkezés és a sok folyadék bevitel is nagyban segít, na meg ugye a kenegetés. Még ha valaki hajlamos a csíkosodásra, akkor is lehet, hogy kevesebb lesz és még se annyi mint krémezés nélkül. Ártani nem ártasz vele. :) Boldog babavárást! :)
2019. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1-es 😂😂


Genetika+taplalkozas. A sok hizas eleve noveli az eselyt, illetve a hozzaadott cukor es feher liszt tartalmu elelmiszerek fogyasztasa is, ezek a vizesedes eselyet is novelik egyebkent, celszeru elhagyni varandossag alatt. En kentem magam weledas kismamaolajjal, egy rakas ruhat kidobhattam utana, mert bebudosodtek, masodjara kremet fogok hasznalni. Elso alkalommal csak hasra hiztam, oda sem sokat, a 39. heten lett szules elott par nappal 3 csikom.

2019. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!