Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti elmennétek 36 hetesen?

Ti elmennétek 36 hetesen?

Figyelt kérdés
Szeretnénk elmenni még a férjemmel kettesben egy koncertre, ami szabadtéri este, egy másfél órányi útra lévő városba, ahol ott is aludnánk. A szüleink szerint felelőtlenség, első baba, én ugy erzem jó lenne egy ilyen utolsó kirándulás. Szerintetek? Van hasonló tapasztalatotok?
2019. máj. 22. 07:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Majd ne ijedj meg ha a koncert közepén beindul a szülés. Én megértem, hogy mennél, de a szüleid nem véletlen mondják amit mondanak. Mostmár tényleg akármikor szülhetsz. Ha elmész legalább legyen valami terv hogy mi lesz ha...
2019. máj. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Koncertre mar nem mennek, kiveve ha vmi nyugisabb, de inkabb akkor sem. Az ott alvos dologgal nincs baj. En 39-40. Hetesen meg erdei setan voltam, ha beindul a dolog, nagyon vszinu h ugysem 2 perc alatt lesz meg a baba🤷‍♀️
2019. máj. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem heavy metal koncert 🙂
2019. máj. 22. 07:32
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Te tudod, te érzed. Hogy bírja a hangos zenét? Volt már ebben tapasztalata?

Mi lagzin voltunk, nem aludtunk ott, kb csak ücsörögtem. Vegyes érzelmeim voltak. Jo volt kimozdulni, de bűntudatom is volt, illetve olyan nagyon nem élveztem, hiszen fárasztó volt és pisilni járkáltam 59szer. Utólag: talán nem kellett volna elmennem, annyira nem érte meg.

De ha te baromi jol tudod magad érezni, akkot menj és készítsd össze a csomagod, komolyan. Bármi lehet. Vigyázz magatokra!

2019. máj. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

"Van hasonló tapasztalatotok?"


Ebben semmit ne támaszkodj "tapasztalatokra"!! Ez nem olyan egzakt, mint pl. egy mosópor, hogy ha valakinek kiszedte a fűfoltot akkor Neked is kiszedi. Csak gondolj bele: sokan szülnek 36 hetesen is, spontán. De ugyanígy 37, 38 vagy 39 hetesen is. Mit számít ez rád nézve? Ha most azt írná valaki hogy "én voltam koncerten 36 hetesen és nem volt semmi" akkor úgy vennéd hogy huh de jó akkor neked se lesz? Na nee.


Én nem mennék már.

2019. máj. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Simán. 😊 Kórházi táska legyen a kocsiban.
2019. máj. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Én 35 hetesen az egyikkel már kórházba kerültem munkába menet, elvileg csak vérvételre ugrottam be, de kiderült, hogy "elszállt" a májam, a másikkal meg csak alig bírtam járni és folyton pisilnem kellett és örültem a eltotyogtam az oviig meg vissza, pedig más bajom nem volt (el is folyt a víz épp 38 hetesen). Ettől még más vígan kirándul meg ablakot pucol 40 hetesen is.
2019. máj. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is elmennék... akár Tankcsapdára is, feltéve, ha eddig minden simán ment, abszolút panaszmentes volt a terhesség.

Pakkod legyen a csomagtartóban, hogy ha menni kell, tudjatok azonnal indulni.

Amúgy jó szórakozást!

2019. máj. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Én mennék. Főleg első szülésnél ritka a villámszülés, 1,5 óra út egyáltalán nem sok.. kórházi táska azért legyen a csomagtartóban. Másrészt attól, hogy nem lenne koraszülött és bármikor szülhetsz, simán 41 hetes korig is bent maradhat, ezért én nem maradnék várostáblán belül 1 hónapig... vagyis nem is maradtam, anyósomék 1 órára vannak tőlünk, még 39 hetesen is mentünk. Külföldre már biztos nem mennék de ez nem olyan hatalmas távolság... bár első szülésemnél az első fájástól görögországból is hazaértünk volna, 24 órás vajúdás volt (39+5 hetesen)

Amúgy jelzi az a gyerek, ha nem tetszik a ricsaj.

2019. máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Én csak azért nem mennék, mert félnék, hogy hasba vágnak valamivel. Bármilyen programra elmennék, de nem olyanra, ahol tömeg van.
2019. máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!