Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy reagáltatok, amikor...

Hogy reagáltatok, amikor először megláttátok az ultrahang képernyőn a babát?

Figyelt kérdés
2019. máj. 22. 13:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Én őszintén 2d láttam mindig ugye fekete fehér sokszor ki se vettem belőle hogy van milyen pózban. Aztán 30 hetesen az orvosom rákapcsolta 3d-re hát akkor őszintén pár könnycsepp jött hogy úristen ennek baba arca van pont szopizta az ujjat :)
2019. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Okosan bólogattam, hogy aha, látom. Ja :D


1,7 mm-es felritkulás volt, nem baba.

Mire kezdett nokedliből alienre hasonlítani addigra már a sokadik uh-képernyőt láttam, szóval max mosolyogtam. Viszont az első szívhangot megkönnyeztem.

2019. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Egy 17 mm-es babszem volt akinek dobogott a szíve. Mikor a doki kérdezte, hogy látom-e, akkor elcsuklott a hangom, hogy igen :)

Majd kb ugrálva mentem ki a rendelőből a kezemben a képpel és mutattam meg a férjemnek.

2019. máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Örültem persze, csak a nagyobb meglepetés inkább az első pillanat után volt, mert mondta a doki hogy: " Julsika, akkor itt látható a két petezsák..."
2019. máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Azt hiszem 32 hetes voltam, (babamozira kellett menni ha làtni akartuk, mert az sztkban csak a monitor hátulját lehet látni, a magánorvos meg nem csinált uh-ot) elborzadtam, hogy milyen dagi (vègül nem lett az)
2019. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Csak egy kis mazsolat lattunk, ami ritmikusan mozgott :) Tavaly volt egy missed ab-om, ures petezsak volt, mindkettonket megviselt. Most ereztem, hogy ott lesz, ugyhogy nem is lepodtem meg nagyon, de a ferjem szinte elsirta magat :))
2019. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Ez bennem friss élmény, tegnap estem át az első uhn 7 hetes vagyok, 3 év próbálkozás és megpróbáltatás után végre láttam a babám pici szívét dobogni, igaz még csak egy kis kukacra hasonlít, de nekem így is gyönyörű. Szóval marhára elbőgtem magam mikor azt mondta a doki,, a méret a korához tökéletes és a szivecske is szépen dobog"
2019. máj. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
6+3hetesen mikor meglattuk a ferjemmel a monitoron es meghallotuk a szivhangjat, kicsordult a konnyunk mindketonknek. 3 veteles es ket kemiai utan most 16 hetnel tartunk.
2019. máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
7.válaszoló vagyok, sajnálom hogy az élményem annyira sértenek egyeseket, hogy lepontoznak. Aki ezen élvezkedik annak rohadt szar lehet az élete.
2019. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mindenkinek zöld!

Én cikinek éreztem, hogy könnyezek kicsit, és remegtem, mint a kocsonya. De akkor megnyugodtam, hogy normális ez a reakció :)

2019. máj. 22. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!