Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan mellett enyhe...

Utrogestan mellett enyhe barnázás? Másnak is volt?

Figyelt kérdés

Múlt héten kaptam Utrot enyhe barnázás miatt, 2x1 szemet kell használni. Az első szem után elmúlt, ma viszont pont, mielőtt feltettem volna a mai másodikat, enyhe barnás folyásom volt.

Másnak is volt ilyen? Megmaradt a baba?

Piros vérzésem nincs, 2 nap múlva megyek dokihoz. 7 hetes vagyok.

Köszönöm a válaszokat!



2019. máj. 22. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

Igen. Megmaradt.

Sőt 2 héttel tovább is maradt pocaklakó.

2019. máj. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze. Az utro nem csodaszer, csak akkor múlik el tőle a vérzés ha valóban progeszteron hiányod van. Ha más gondod van akkor hiába szedetik.
2019. máj. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is megmaradt. 3X1et szedtem barnázás és rózsaszín folyás miatt 5. héttől, a 12. hét után kezdtem elhagyni. Nekem egy napig sem tartott a barnázás. Az első utrotol elmúlt de nyugi biztos neked is elmúlik ha progi hiányod van! :)

17+4hkm

2019. máj. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma egy hete használom, nem volt erős barnázásom, se sok. Az első bogyó akkor el is mulasztotta, utána nem volt. Tegnap este viszont visszatért az ugyanolyan enyhe és kevés barnázás. Holnap megyek dokihoz, addig napi 3 szemet fogok használni, és holnap úgyis elmondja, hogy hogy szedjem tovább, meg hogy minden rendben van-e... addig meg biztos ami biztos. :)

2019. máj. 23. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!