Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masnap is lusta a pocaklakoja?

Masnap is lusta a pocaklakoja?

Figyelt kérdés
Hajnali 4kor ereztem ot de azota se. Aggodom hogy ne legyen baj. Noveremnek 21hetesen elhalt a magzatja. Azota es is jobban aggodom. Szivhang figyelom nincs igy nem tudom meghallgatni. Vedono meg szabin van ma.

2019. máj. 23. 10:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Masnak akart lenni. 25 hetes vagyok
2019. máj. 23. 10:51
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Igaz, én most nem vagyok terhes, de van három gyerekem és határozottan emlékszem, hogy esős-bortongós időben alig volt magzatmozgás.
2019. máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Én 34 hetes vagyok, de az én babámnak már szinte napi rutinja van, így reggel ő ébreszt, este vele fekszem és minden étkezés után mocorog, illetve autóban utazva is mozgolódik vagy ha sokat sétálok.

Egyél valami cukrosat vagy igyál kávét vagy kólát, menj ki mozogj egyet, zuhanyozz stb. (ezekre nekem mindig mocorog a lustább napokon is). Ha nem reagál, akkor inkább menj be az ügyeletre a biztonság kedvéért.

2019. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most ertem haza eddig setaltam a varosban mar csokit is ettem. Anno kislanyommal lehetett barmilyen ido nem volt lusta ennyire o 2orankent be be jelentkezett. Meg nem tudom hogy most mi lesz mer szegyenlos.
2019. máj. 23. 11:02
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Zuhanyozz le,hallgass zenét, egyél valamit!

Csak a rugdosást nem érzed vagy a forgolódást,mocorgást sem?

Megváltozott a közérzeted?

2019. máj. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok még.

Azt érzed-e,hogy valahova begubózik a baba a hasadban?

2019. máj. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most az elobb ereztem egy kicsit de gyengen. Most ebedeltem meg ittam instant kavet. De ha delutanig nem javul a helyzet ra nezetek a dokival.
2019. máj. 23. 12:07
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 34 hetes vagyok...napokig tök intenzív volt a fiam,de 2 napig szinte nem is éreztem.Én ráhallgattam, mert már nem bírtam ki és szegénykémet megzavarhattam a pihiben mert azóta sem nyugszik.Amúgy én is lustább vagyok így nyilván rájuk is hatással van ez a hülye időjárás
2019. máj. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerencsere a csoki es a kave meghozta a hatasat. Azota megallas nelkul porog. De inkabb porogjon mint hogy baj legyen.
2019. máj. 23. 15:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Szuper! :)

5,6 voltam

2019. máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!