Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babamozin latszik a baba neme?

A babamozin latszik a baba neme?

Figyelt kérdés
Eddig még nem derült ki 2 ultrahangbol a baba neme de hallottam a baba mozirol hogy ott 1 orát kell feküdni és figyelik gondolom ijenkor mocorog is a pici és talán még meg is mutassa a nemét
2019. máj. 23. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
A babamozi is uh ugyanúgy csak hosszabb ideig tart ezért nagyobb az esély rá hogy olyan pózba forduljon a baba hogy látni lehessen.
2019. máj. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Ha elég idős a terhesség és a baba úgy fordul, akkor igen, látszhat. De ha csak ezert mennél, akkor hagyd ki, mert egyáltalán nem biztos, hogy látni fogják
2019. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Ez is csak UH, tehát csodát ne várj. Ha nem akarja mutatni magát, akkor itt sem fogja. Konkrét babamozira mi nem mentünk, de ugyanazzal a géppel néztek 33 hetesen. Rögtön azzal kezdte a doki, hogy megmutatja az arcát a babámnak, de végül a 20 perces vizsgálat végére sem vette el a kis kezét az arca elöl, szóval nem lettünk sokkal okosabbak (igaz, nem is emiatt mentünk).

Kolléganőm nem sokkal előttem volt babamozin, ők konkrétan semmit nem láttak, mert kezek a pofi előtt, lábak szorosan összezárva, az egész mozi alatt. Igen, mocorgott, de attól még nem mutatta meg magát :)

2019. máj. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy UH, a sima 2D genetikai UHn szerintem jobban látszik, hogy fiú vagy lány, mint az 5Dn. Mi most voltunk a 12. Hetin ilyen babamozi+genetikai UHn, és a sima 2D részével 100százalékra meg tudta mondani a nemét. És tényleg még nekünk is egyértelmű volt laikusként.
2019. máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!