Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szolárium helyett barnítókrém?

Szolárium helyett barnítókrém?

Figyelt kérdés
12hetes terhes vagyok mivel a szolárium káros a kicsinek azt gondoltam barnítókrémet használnék helyette mert nagyon fehér a bőröm szerintetek a barnítókrém nem káros a babára mert ha az akkor inkább leszek sápadt :)
2019. máj. 23. 11:39
 1/10 A kérdező kommentje:
önbarnító krém*
2019. máj. 23. 11:39
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
A szoláriumtól sem lesz semmi baja. Ez ugyanolyan butaság, mimt hogy terhesen nem lehet hajat festeni.
2019. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Menj ki a napra, abban semmi karos nincs, természetesen ha hasznalsz fényvédő krémet
2019. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nekem a védő nő mondta hogy káros a szolárium
2019. máj. 23. 11:55
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Most újfent kapok egy lepontozast mint pár napja. Nem káros, megkérdeztem a dokim. Köszöni szépen a fiam 2éves jól van. Pár percre kell befeküdni. Semmi baja nem lesz
2019. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
A barnítókrém nem káros, de totál felesleges, nem fehér leszel, hanem sárga.
2019. máj. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Na igen...nem káros a szoli elvileg de én inkább lemondtam róla mert terhesség alatt barna foltok jelenhetnek meg rajtad ami elég csúnya tud lenni plusz ki a franc tudja biztosra mondani, hogy a babának nem rossz? Most komolyan 9 hónapot nem bírtatok ki szoli nélkül? 😀 pár percre nem érdemes befeküdni, én inkàbb hanyagoltam. Barnítókrérőp meg tényleg sárga lehetsz vagy foltos ha nem jól kened fel. Én terhesség előtt vettem szolibérletet majd két hét múlva kiderült, hogy babát várok. Egy évig érvényes, majd szülés után lejárom.
2019. máj. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én egyszer azt olvastam ezzel a szőlő dologgal kapcsolatban, hogy azért ellenjavallt terhesség alatt, mert felmelegítheti a magzatvizet(ha mondjuk befekszel 15-20percre),mint a magas láznál, és az árthat a magzatnak. Nem tudom ez mennyire igaz, de én inkább barn>ítókrémmel kentem magam.
2019. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos azt mondta, hogy napon sem szabad sokaig tartozkodni
2019. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Off, de sosem voltam meg sarga a barnitokremtol.....
2019. máj. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!