Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi sav, van még bármi...

Terhességi sav, van még bármi tippetek?

Figyelt kérdés
12 hetes vagyok, hát nem javul a hányinger/hányás. Éjjel is savas vagyok, többször felkelek és ennem kell valami apróságot,napközben is csak evés után van kb fél nyugodt óra és kezdődik elölről. Akármit eszek kb, jön a sav. Orvoshoz csak két hét múlva megyek újra. Egy barátnőm mondta, hogy ő kapott rá gyógyszert, nem tudom milyen esetben indokolt az már, nekem egyre rosszabb, pedig elvileg már javulnia kéne
2019. máj. 23. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Rennie-t szopogattam, nem receptköteles, valamennyit segített.
2019. máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Ludea szedhető terhesen, nekem semmi más segített. A renniet már kettesével ettem, nem segített.
2019. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
34 hetes vagyok és még mindig Rennie-vel élek. Nekem vészes hányásom is volt, az a 16. hét környékén múlt el. A savam pedig kb a 28. hét környékén kezdett enyhülni, mostanra már abszolút nem vészes, de addig engem sem hagyott aludni.
2019. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem savra a Peridot víz segített (terhesség előtt ittam, de mivel csak sima lúgosabb víz, így nem gondolom, hogy baj lenne, de azért kérdezz rá!). CBA-ban (Príma) , Auchanban, Tescoban, esetleg Sparban lehet kapni. Drágább, mint a sima víz, de nincs rossz mellékíze. Szerintem jó volt, nekem segített a savval. :) Ludea-t szedek, azt lehet terhesen, illetve még Rennie-t szoktam én is. Jobbulást!
2019. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor tartottam a 180ch diétát egyáltalán nem volt savam! Pedig éjszakára volt, hogy 6 rennie kellett...
2019. máj. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Atina2018 ***** válasza:
Gyömbéres dolgok segítenek, tea, cukorka, gyömbér mézzel…
2019. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!