Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel többen írjátok, hogy...

Mivel többen írjátok, hogy még jelentkezett vérzés a terhesség elején amikor a menstruaciónak volt az ideje, leírnátok? .

Figyelt kérdés

Milyen vérzés volt? Elénk piros, barna?

Hány napig tartott ? Mennyiség? Stb


2019. máj. 24. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Soha nem jelent jót a vérzés terhesség esetében! Nekem 2x volt olyan, hogy vérzés jelentkezett pozitív teszt után, és sajnos el is ment a baba. Egyszer csupán néhány nap után, a másodiknál 2 hét után. Nekem ugyanúgy kezdődött, mint a rendes mensi. Kicsi barnázás, aztán rendes vérzés.
2019. máj. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Ha azt mondom én vagyok az úristen, azt is elhiszed, és azt kerdezgeted itt, ki az még itt rajtam kívül?!
2019. máj. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen , második ;)

Első , köszi a választ . Komolyan érdekelt , mert tényleg sokszor olvastam itt , és nem is értem . Sajnálom ami történt , remelem azóta lett baba :)

2019. máj. 24. 11:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt egyszer enyhe vérzés az első trimeszterben a kimaradt vérzés idejében, de nem mondanám igazi vérzésnek.

Csak a WC papíron látszódott és rózsaszín volt nem piros. Egyből mentünk az orvoshoz, aki alaposan megvizsgált és megnyugtatott, hogy semmi baja a babának, valószínűleg az elmaradt menstruáció miatt van, de azért pihenjek a következő pár napban. És ahogy megjósolta, pár nap múlva el is múlt, mintha elvágták volna.

2019. máj. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!