Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen esetben mi lehet?

Ilyen esetben mi lehet?

Figyelt kérdés

03.30-án volt meg utoljára a menstruációm.

04.26-án pozitívat teszteltem.

05.15-én voltam orvosnál de azt mondta,hogy nagyon pici és elvileg korai terhessèg és csak a petezsákot látja.

Aggódjak ezen?

Mert már 8 hetes elvileg(ahogy számolgattam,de lehet rosszul)akkor már szívhangnak is kéne lennie.

Jővőhéten szerdán megyek vissza.

Köszönöm előre a válaszokat,meg ha valaki tudna valamit mondani.



2019. máj. 24. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Elméletileg jól számoltad és 8 hetes voltál akkor.Nekem 6+2 hetesen petezsák és 3,9mm-es szíkhólyag volt látható.7+6 hetesen már 9mm-es embrió,szívhanggal.Ha 03.30.-án volt meg neked utoljára és ha később is fogant pár nappal már szíkhólyag akkor is kéne,hogy látszódjon.Legalább 3 héttel később kellett, hogy foganjon ha a doki csak petezsákot látott.Nem tudsz elmenni másik orvoshoz,hogy nézze meg?
2019. máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát igazából itt a közelben csak ő van.

Hasi ultrahanggal nézett meg ugye.

Hát én nem tudom.

Aggódok,hogy esetleg nem fejlődik a pici.

2019. máj. 24. 13:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem utsó mens márc 26, én is 8 hetes vagyok, nekem 05.06-án már látszott az embrió és a pulzálás, 05.22-én már 16 mm-es embrio. De miért hasival nézte?? Még jó, hogy nem látszik semmi!
2019. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Azért egy 2 centis embrió már látszik hasi UH-n is...
2019. máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rendszeres a menzeszed? Nekem pl marcius 10-ediken volt utolso menzesz, ket hete uh 6 hetesnek mutatott (mikor elvileg 9 kellett volna legyen), viszont volt szivhang. Az orvos szerint nem is lenyeges az utolso menstruacio, a lenyeg, hogy ket uh kozott annyi fejlodest mutasson, amennyinek lennie kell
2019. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Azért nem hiszem,hogy a legjobb ultrahang gép van ott.12 hetesen nekem nem látta rendesen hasi UH-n.Megnézte egyből hüvelyivel és minden egyből szépen látszódott.
2019. máj. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
ÁLTALÁBAN kb. a 12. hétig még a szeméremcsont takarja a méhet, így hasival nem látszik a magzat, nem azért, mert a 2 centis nem látszana, hanem mert közbeszól a csont.
2019. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Én sem értem,miért hasival nézte de aggódom,hogy nem-e elhalt a pici.

2019. máj. 25. 09:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha már 26-án pozitív volt a teszt, és 3 héttel később is csak petezsákot látott, akkor ez nem valami biztató.
2019. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!