Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mehen kivuli leheet?

Mehen kivuli leheet?

Figyelt kérdés
980 volt a hcgm, egy hete szombaton. Azert mentem meert barnaztam. Utrogestant szedek, most ugy nez ki muloban van a barnazas es a gorcsok is elmultak. Nem latott semmit meg az orvos, mondta lehet,hogy mehenkivuli. Ha mehenkivuli lenne elmult volna a barnazas az UTRO-tol ? fajdalmam nincs , csak felek. Hetfon megyek vissza.

2019. máj. 24. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó menstruációd?
2019. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt nem irtad, hogy hany hetes vagy. 4-5 hetesen meg teljesen jo a 980, ilyenkor meg nem is nagyon latszik semmi ultrahangon sem
2019. máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 khniki ***** válasza:
Én is barnáztam az elején, kaptam Utrogestant. 4 hetesen voltam az orvosnál, egy büdös kukkot sem látott még. 2 hét múlva pedig már vert a pici szíve. Nyugodj meg!
2019. máj. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi. :) hat aprilis 19 az utolso mensi
2019. máj. 25. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!