Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a pár férfi tagja frontint...

Ha a pár férfi tagja frontint én citalopram gyigyszert szed pánikbetegség miatt az árthat e a babának? Olyanok akik rosszindulatuak meg hogy ilyennek minek gyerek kérem ne irjanak

Figyelt kérdés
2019. máj. 24. 15:10
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Elirtam én az és lenne
2019. máj. 24. 15:11
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Kérdezd meg a pszichiátert, de szerintem nem okozhat gondot, az anya gyógyszerszedése a problémás, az apáé mindegy.
2019. máj. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
48%
Nem most árt, de árthat ha megszületik a gyerek és éjjel - nappal sír majd ...
2019. máj. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ha valaki pajzsmirigy problémás vagy cukorbeteg vag vérnyomás problémája van ne vállaljon gyereket ???
2019. máj. 24. 16:21
 5/28 anonim ***** válasza:
63%

Nem árt. Anyanal lenne necces,de van olyan gyogyszer ami terhesseg alatt is szedhető.

El kellene mar felejteni ezt ,hogy panikosnak minek gyerek? Ilyen alapon egy cukrost vagy magasvérnyomásost is felelősségre vonhatnánk...

2019. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Akkor mi van ha sir nem agressziv a párom nem pszichopata tidjátok hogy sokféle pánikbetegség van?
2019. máj. 24. 16:24
 7/28 A kérdező kommentje:
Sokáig gondolkoztam hogy felteszem ezt a kérdést de meg is bántam ja és mellesleg nem az anya szedi hanem a férfi
2019. máj. 24. 16:26
 8/28 anonim ***** válasza:
46%
Az kevésbé labilis érzelmileg,kedves kerdező. A gyógyszerek átmennek a méhen keresztül a babába is, az antidepresszáns pedig okozhat függőséget. A férfi által szedett gyógyszer nem árt,de amit te szedsz,az igen. Aki meg antidepresszánst szed, és esetlegsen elhagyja a baba miatt könnyebben kialakulhat szülés utáni depresszió. Kérdezd meg a pszichiáteredet, ő jobban tudja,de leginkább azt javasolnám, hogy tervezés és terhesség alatt inkább térjetek át pszichoterápiára a gyógyszerről.
2019. máj. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Olvasd már végig én nem szedek csak a ferfi tag szedi mind a 2 gyogyszert akkor milyen gyogSzer megy át a méhen?
2019. máj. 24. 16:28
 10/28 A kérdező kommentje:
Irtam egyből kommentba elirtam az én az és akart lenni
2019. máj. 24. 16:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!