Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első vérvételnél mi a 3. lelet?

Első vérvételnél mi a 3. lelet?

Figyelt kérdés
Teljesen meg vagyok zavarodva. Csütörtökön voltam vérvételen. Akkor ott a hölgy azt mondta, hogy az egyik eredményért oda kell visszamennem, a másikat pedig a beküldő orvosnak küldik jövő héten. Na de aztán délután voltam védőnőnél aki mondta, hogy lesz egy lelet, aminek majd csak 1 hónap múlva lesz eredménye. Most akkor mi van? Beutalókból is csak kettőt kaptam, hármat kellett volna? Semmit nem értek :(
2019. máj. 24. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Nálam a 3 lelet a következő volt:

- az általános vér- és vizeletvizsgálat (ez volt kész a leghamarabb)

- vércsoportmeghatározás és ellenanyag szűrés (ez plusz pár nap volt)

- Hepatitis C vizsgálat (ez tartott a legtovább, szerintem erre gondolt a védőnő is)

Arra sajnos nem emlékszem, hogy 3 vagy 2 beutalót kaptam-e.

2019. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

1 sima vérkép

2. Vércsoport megállapítás és ellenanyagszűrés


3. hepatitis B és még valami ellen

Ez szokott 3hét alatt készen lenni sok helyen

2019. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

2. Vagyok


Kiskönyvben benne van elvileg

2019. máj. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, és neked mennyi beutalód volt? Illetve a 3. leletet kinek küldték, beküldő orvosnak ugyanúgy?

Egyébként köszi a válaszokat :)

2019. máj. 24. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, valóban. Hepatitis B nem C, elírtam.
2019. máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem össze állt a kép :) sima vércsoportosat a kiskönyv alapján csinálták, ha jól nézem. És a másik kettőre volt a 2 beutaló.
2019. máj. 24. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!