Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » TB-s terhesgondozast tervezek,...

TB-s terhesgondozast tervezek, de a komolyabb vizsgalatokert elmennek jobb helyere, ez igy lehetseges?

Figyelt kérdés

Szoval azert nem fizetnek kulon, hogy elso alkalommal megallapitsak, hogy terhes vagyok, de a genetikai vizsgalatokat megcsinaltatnam maganban. Ennek mi a menete? Ilyenkor a korhazba vissza kell vinni a magan leleteket?


Illetve haziorvoshoz is kell menni? Hanyszor kb? Csak mert nekem 25 km-re van a haziorvosom szoval lehet, hogy at kellene jelentkeznem a ferjemehez (miota elkoltoztem otthonrol 13 ev alatt 2x voltam dokinal, szoval eddig nem foglalkozfam ezzel).



2019. máj. 24. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Persze, megteheted, hogy a TB-s gondozó mellett magánorvoshoz jársz, semmi akadálya. Igen, érdemes megmutatni minden leletet az orvosnak. Én havi szinten jártam háziorvoshoz, de azért, mert táppénzen voltam (veszélyeztetett terhesség és a munkahelyemen nem dolgozhattam), és havonta kellett bevinnem a melóhelyre a táppénzes papírt. Meg amúgy is az én dokim elég alapos és szerette tudni, mi van velem. De normál esetben nem hiszem, hogy ilyen sokszor kell járni.
2019. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Persze, megteheted. Arra figyelj, hogy a magánrendelésen külön kell kérni, hogy adjanak a genetikai UHról leletet. Minden leletet kell vinni mindenhová és mutogatni, mint a győzelmi zászlót.


Sajnálom, nem ellened szól, csak végigcsináltam már egy terhességet TBsen, most a másodikban vagyok, olyasmi a tervem, mint neked, 15 hetes vagyok, de már most tele van a tököm a TBs rendelésekkel.

2019. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Persze, lehet így is! Én is így csináltam - és fogom is, ha összejön a tesó. A háziorvos látogatása pedig nőgyógyász-függő, az enyém pl adott beutalót mindenhová, más doki meg nem ad. Kb csak a táppénzes papírért kellett mennem hozzá! Amit magánban csináltattam, pl a 12 hetes genetikai uh + kombinált teszt, azt a Magzati diagn. Kp-ban csináltattam. Csak simán elvittem legközelebb az eredményét az sztk- s orvosnak, Ő meg örült, hogy milyen jó helyre mentem.
2019. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Meglatjuk milyen lesz a TB-s, ha nagyon nyug, akkor keresek valakit majd maganban. De arra gondoltam, hogy azt a penzt inkabb a szobara koltenem.
2019. máj. 24. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nogyogyaszhoz az allami szakrendelobe jarok. A nagy ultrahangokra pedig a hozzajuk tartozo korhazba lehet menni. (Mi a masodiknal inkabb a Czeizel intezetet valasztottuk, mert nem tarottuk kielegitonek a korhazi ultrahangot.) Ezeket a leleteket mindig viszem a nogyogyaszhoz, haziorvoshoz, vedonohoz. Veszelyeztetett terhes vagyok, haziorvoshoz ket hetente jarok.
2019. máj. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!