Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti varandosan megkeritek,...

Ti varandosan megkeritek, hogy adjak at a helyet?

Figyelt kérdés

Tomegkozlekedesen.


Egy tegnapi kerdesrol jutott eszembe, hogy oke, van, hogy nem adjak at a helyet, ilyenkor ti szoltok, hogy szeretnetek leulni? Hogy szoktak reagalni ra?



2019. máj. 25. 06:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
76%

Nem.

Siman tudtam allni. Ha eppen volt hely leultem. Vagy ha atadtak maguktol. De pl 2-3 megallora akkor sem ultem le.

2019. máj. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 anonim ***** válasza:
42%
Én soha nem szóltam. Szerencsére vagy mindig volt hely, vagy bírtam állva is. Az a szomorú így visszagondolva, hogy egyszer nem volt olyan, hogy vki felajánlotta volna a helyét. Olyan sem sűrűn volt, hogy előre engedtek volna a buszon.
2019. máj. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/105 anonim ***** válasza:
55%
Szia! Sajnos az emberek egyre figyelmetlenebbek, a 90%-uk telefonfüggő, képes úgy órákat utazni, hogy teljesen kizárja a világot. Régebben elő nem fordulhatott volna, hogy egy idős ember, vagy várandós nő álldogálljon, amíg férfiak, meg fiatalok üldögélnek. Az ilyen viták során mindig bejelentkeznek a végtelenül fáradt, meg fájós lábú emberek, aki nem értik, miért is kéne átadniuk a helyet. Amikor várandós voltam, már jó nagy pocakkal szálltam fel a buszra, a munkából tartottam hazafelé és senki nem akart tudomást venni arról, hogy egy terhes nő álldogál előttük. Felszállt egy középkorú férfi, úgy kiakadt, elkezdett kiabálni, hogy ti zombik, nincs, aki átadná a helyét? Senki nem állt fel, csak bámultak tovább, erre odament egy 20 év körüli sráchoz, aki a telefonját nyomkodta és ráüvöltött, hogy álljál már fel! Rettentő kellemetlen volt, de szerintem ez a jelenet egy életre mindenkiben megmaradt.
2019. máj. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 anonim ***** válasza:
47%
3-as, azért a középkorú férfi is jó nagy paraszt volt, én ezzel a sztorival nem hencegnék...
2019. máj. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/105 anonim ***** válasza:
63%

4es

Én is állítottam már fel egyszer egy tizenéves fiúcskát.. egy nagyon öreg bottal járó nénike álldogállt mellette és meg nem mozdult volna ha nem.szólok ra..

Azon kívül nekem jó tapasztalataim vannak ilyen teren, Pesten és videken is a legtöbbször felugrottak ha terhes vagy öreg szállt fel.

Tegnap viszont úgy bevágott elém kb 6 nyugdíjas hogy csak pislogtam.. engem nem zavart ugyan,de egy már igen nagy pocakos anyuka is mellettem állt, én voltam az egyetlen,aki maga elé engedte..

Néha meg kell regulázni a fiatalokat ha pofátlanok.. persze a stílus nem mindegy,én nem kiabáltam senkire.

2019. máj. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 anonim ***** válasza:
61%

Egyszer egy idős bácsi adta át a helyét. Ami azért volt furcsa, mert ellenkező esetben én álltam volna fel. Mondtam neki hogy csak 2 megállót megyek de erősödött nagyon aranyos volt.


Én nem szóltam hogy adják át a helyet, de képzeljétek volt hogy egy nő ment oda a két fiatal kamaszhoz akik a telefonjukat bamultak, hogy nem látják hogy ott egy kismama???? Adják át szépen a helyet! Ők pedig szó nélkül felalltak. Na ez a nagy figyelem is fura volt, de jól esett persze

2019. máj. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/105 anonim ***** válasza:
68%

En a mai kamaszoktol irtozom, hasonlo eset volt, hogy masik ember szolt a kamaszoknak, hogy tessek a kismamanak helyet adni, mire ramszoltak, hogy azt hittuk csak vizilo vagy.


Hat koszonom.

2019. máj. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/105 anonim ***** válasza:
70%
Nem. De egyszer elajultam terhesen, akkor atadta valaki a helyet es meg egy csokit is kaptam valakitol, nagyon kedvesek voltak. Egyebkent soha nem adta at senki a helyet es nem is szoltam.
2019. máj. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 anonim ***** válasza:
67%
1x volt ilyen, mert annyira nem tudtam állni, majd leszakadt a derekam, szépen megkértem egy fiatal srácot, hogy hadd üljek le mert összeesek. Nem szólt semmit még bocsánatot is kért.
2019. máj. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 anonim ***** válasza:
39%
Nem azért kell ülni, mert nem bírsz állni, hanem hogy ha valami történik, pl karambol, akkor ne legyen nagy bajotok. Úgyhogy nyugodtan meg lehet kérni az embereket.
2019. máj. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!