Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt kismama aki egyedül...

Van itt kismama aki egyedül maradt még rajtam kívűl?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy hozta az élet,hogy a párommal nem vagyunk együtt.

Elhagyott,neki nem kell a baba(pedig azt mondta akarja),meg neki olyan nő nem kell aki meghízik majd meg csúnya lesz.

Igen,brutálisan a padlón vagyok miatta.

Esetleg van még valaki ilyen helyzetben?



2019. máj. 25. 09:30
1 2
 1/16 Atina2018 ***** válasza:
75%
Fel a fejjel, az ilyen pasi menjen a büdös francba! Nem akarok közhelyeket írni, de tipikus példája az érdekkapcsolatnak, ha igazán szeretett volna most odáig meg vissza lenne a boldogságtól.
2019. máj. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Igen,teljesen igazad van!

És köszönöm,hogy válaszoltál!

Csak hát belegondoltam most,hogy januárban születik meg a pici és hát ugye karácsonykor is egyedül leszek.

Vagy is nem teljesen egyedül,van egy kutyám meg a kis szerelmem.

Viszont az apja nem lesz ott,szülésnél sem.

És utána sem valószínű.

Tudnál tippet adni,hogy mivel tehetném boldogabbá a napjaim?

2019. máj. 25. 09:51
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Meg kell találnod a lelki békédet. Ezt úgyis csak egyedül lehet. Ha egy adott társtól függ a tartásod, azt megette a fene.

Én is ünnepeltem már egyedül. Én megtartottam a családi hagyományok nagy részét, és kitaláltam újakat is. Szóval megadtam a módját, nem engedtem el magam.

Napról napra élj! Csak a következő lépésre koncentrálj! Mármint abban, hogy boldognak érezd magad. Örülj az apró dolgoknak.

A gyerekre persze előre kell tervezni.

2019. máj. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Korábban nem voltak jelek erre? Undorítomak tartom, hogy vannak ilyen pasik.. Főleg ha először azt mondta szeretné.. Aztán meg otthagy a szarban. Kitartást, a gyerek kárpótolni fog! Biztosan nagyon fog szeretni
2019. máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Voltam, igen.

Menni fog. Nem egyszeru,de menni fog.

2019. máj. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Én is ebben a cipőben járok.Már 8 hónapos terhes vagyok lassan,apuka már az elején lelépett 5 év együttélés és 26 év ismeretség után,mert hogy neki mégsem kell a baba.Én meg 31 évesen nem fogom elvetetni nyilván azért,hogy őt megtartsam. Fél éve nem is tudok róla,eddig is egyedül csináltam mindent mert képes vagyok rá! És meglásd te is rájössz majd idővel,hogy jobb így neked is és a babának mert egy ilyen apa inkább ne is vegyen részt semmiben. Kitartás! És fel a fejjel! Most a baba a legfontosabb és,hogy ne add fel mert akkor nehéz lesz nagyon. ❤
2019. máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Hát igazából a baba mindenképp a legfontosabb!

Utolsó nagyon sajnálom,de kitartás!❤️

Lefogom foglalni magam mindenféle dologgal.

Rajzolással,a baba szoba tervezésével.

Azt hiszem így elleszek!😊

Majd aztán később elmagyarázom a kicsimnek,hogy mi miért van❤️

2019. máj. 25. 11:51
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Ismerősömet is elhagyták, amikor a gyerekek kicsik voltak, most olyan apukájuk van, hogy jobbat kívánni sem lehetne. Te is meg fogod találni azt a férfit, aki meg is érdemli a gyereked szeretét. Addig meg ott lesztek a kicsivel egymásnak ❤ addig is csak a picire gondolj, miután megszületik már le fog kötni.
2019. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%

Hát le fognak pontozni, de nem érdekel. Fiatal terhesség még, nem muszáj megtartani...


Persze semmit nem mondtál a körülményekről, el tudod-e tartani egyedül stb.

2019. máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 piroska és a farkas ***** válasza:
90%
Arra gondolj, hogy az êletben adódó nehézségek közben vajon mennyire lett volna TÀRS egy olyan ember, aki màr most undorodik a leendő plussz kilóktól egy olyan emberen, aki az ő gyermekét hordja a szíve alatt. Koncentràlj arra, hogy annak a pici magzatnak most te vagy a Minden, és ne keseregj egy olyan ember miatt, aki nem érdemel meg Benneteket.
2019. máj. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!