Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt már igy valaki? Többi lent

Járt már igy valaki? Többi lent

Figyelt kérdés
Az ülőidegem becsípődött 6 hetes kismama vagyok azt tudom hogy ez még nem a baba miatt van csak! De mivel terhes vagyok nem szedhetek be mindent voltam a háziorvosnál csütörtökön irt ki gyogyszertári kenőcsöt de sajnos nem használt még eddig járni ülni sőt még feküdni se tudok néha annyira fáj minden mozdulat van mikor jobb kicsit van valakinek ötlete tanácsa ami ennyhitené és nem ártok vele a babámnak?
2019. máj. 25. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Az idegbecsípődés semmikor nem a baba miatt van...


Pléd a földre, feküdj le úgy, hogy a lábadat felrakod az ágyra. derékszögben legyen a testedhez képest a combod, illetve a térded is derékszögben hajlítsd (mintha egyenes háttal széken ülnél, az a testhelyzet, csak a hátad a földön, lászárad az ágyon vízszintesen, Így eltávolodnak a csigolyák, a becsípődött ideg felszabadul.

2019. máj. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom megcsinálni mennyi ideig maradjak íhy?
2019. máj. 25. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
ameddig bírsz :) Én órákig tudtam így olvasgatni...
2019. máj. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm remélem fog segiteni
2019. máj. 25. 21:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap és ma is sokszor csináltam és egyre jobb nagyon szépen köszönöm a tanácsot sokat segitettél :)
2019. máj. 26. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!