Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masodik babat, amikor el...

Masodik babat, amikor el kezdtetek erezni mozogni, honnan tudtatok, hogy az nem belmozgas volt? Es hanyadik heten tortent?

Figyelt kérdés
Az elsonel egyertelmu volt, de a szules ota a belmozgas is olyan erzes, elotte nemereztem ilyet, tobbszor panikoltam meg ovszerrel vedekezes mellett is, hogy mar uton lehet a kovetkezo baba, de csak belmozgas volt. Most mar jo ideje szeretnenk is masodikat, es uton is van, 16. het korul jarok. Az elsovel mar 15 hetesen ereztem, 17 hetesen meg az erzest kisero kis mozgasokat is lattam, de most azt semtudom, milyen erzes mit jelent, hogyan kulonboztessem meg. Ti hanyadik heten lettetek biztosak benne, hogy a tobbedik babat erzitek, es nem belmozgast? Mi volt erzesben a kulonbseg?

2019. máj. 25. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
második babánál lehet érezni rugást,17-20.héttől
2019. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a 20.hét körül éreztem először a rúgásokat, most a másodikkal a 14 héttől. Amúgy a császár után még én is hónapokig éreztem fantommozgást, nagyon furcsa volt.
2019. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20. héten volt egyértelmű hogy ez a babó. Addig én se voltam benne biztos, bélmozgás szerű volt.
2019. máj. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első babát 15 hetesen, másodikat 14 hetesen éreztem. Nekem az elsőnél nem volt egyértelmű, hogy mit érzek, a másodiknál már tudtam, hogy ez bizony Ő. Azért ilyenkor még picik a babák, jól el tudnak bújni, hamarosan teljesen biztosan Őt fogod érezni.
2019. máj. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna a kérdést. 16 hetes vagyok és fogalmam sincs. Az elsőnél biztos voltam benne, most viszont, ha valamit érzek, nem merem ráfogni, hogy ez a baba. Nagyon sokáig voltak fantommozgásaim. Nem is gondoltam volna, hogy ennyire bizonytalan leszek!
2019. máj. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első babát 19 hetesen éreztem először. Másodikat 17 hetesen. Simán meg tudtam különböztetni a bélmozgástól. 🙂

25+5 hkm

2019. máj. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!