Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hétben vagyunk, van még...

22 hétben vagyunk, van még remény hogy nőni fog a cicim?

Figyelt kérdés

Eddig semmit se nőtt sajnos, nagyon picike alapból. Félek hogy nem tudok majd szoptatni ha ilyen pici marad.


Van még remény hogy megnő legalább egy méretet?


2019. máj. 25. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Semmi köze a mell méretének a szoptatáshoz, tej mennyiséghez
2019. máj. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

😩

A tejet a tejmirigyek termelik , ami a tejcsatornákon keresztül távozik. A mell mérete pedig a mellszövet nagyságától függ. A kettőnek az ég adta világon semmi köze nincs egymáshoz.

2019. máj. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Én a nagy mellem miatt nem tudtam szoptatni 😂 fognom kellett a babát mert csak ülve tudtam szoptatni, a másik kezemmel pedig össze nyomni a bimbóm körül hogy be tudja kapni, közben az ujjammal lenyomni a mellemet hogy a baba kapjon levegőt. Művészet volt komolyan.

Annak ellenére hogy nagy mellem van, 3 hétig volt tejem. Tehát semmi összefüggés.

2019. máj. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nincs semmi összefüggés.
2019. máj. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
70AA-sal szoptatok...
2019. máj. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Egyik barátnőmnek 0 melle van. De szó szerint, teljesen lapos, mint egy kislány, csak a mellbimbó van. Mégis 6hónapig szoptatott. Az enyém sem volt sokkal nagyobb, egy olyan nagyobb A kisebb B kosár, én is 6 hónapog kizárólag szoptattam, rengeteg tejem volt.
2019. máj. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Meg nohet a melled, de ahogy irtak nem ettol fugg, h sikerulhet e szoptattni ;)
2019. máj. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Semmi köze hozzá. Nekem egész terhesség alatt nem nőttek a melleim, egyébként nincsenek nagyok. Aztán 2 nappal szülés után indult meg a tejtermelődés a melleimben, akkor gyakorlatilag 1 éjszaka alatt iszonyatosan megduzzadtak és rengeteg tejem volt, szoptatás előtt-után fejnem kellett, már rég nem szoptattam, de egy csomó tejet lefejtem és lefagyasztottam, így utána is kapott anyatejet a fiam, hogy már nem volt tej a melleimben. Szóval nincs miért aggódnod.
2019. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez is csak legenda hogy akinek nagy a melle annak biztos sok lesz a teje. Nekem egy méretet nőt, nincs kicsi mellem de ez még nem biztos hogy tejem is lesz.

22 hkm

2019. máj. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!