Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen fajta babakocsit...

Ti milyen fajta babakocsit vennétek/vettetek az újszülöttnek? Pl egy ilyen, lentebb a link.

Figyelt kérdés

[link]


Ez a fajta jó lehet szerintetek egy őszi/téli babának?

Vagy mindenképp vegyek 3in1 amihez rendes mózeskosár jár?!


Link végén van 2 videó is.. :)



2019. máj. 26. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 4in1 kocsit vettem aminek nagy kerekei vannak, mert nehéz nálunk a terep és ez a kocsi nem dobál. Emellett apró darabjaira szedhető, ami azért jó, mert kicsi az autóm és mivel levehetőek a kerekek is, ezért hozzám is befér ha megyünk valahova. Könnyű szerkezetű, fél kézzel is simán elbírom. Plusz van hozzá hintáztató feltét, amire minden elem rászerelhető, így a pihenő székre nincs is szükségünk. stb stb stb.

Mindenkinek mások az igényei. Mérlegelj, hogy nektek mire van szükségetek és aszerint dönts. Én pl vidéken lakom, de ha városban laknék nem ilyen kocsit vettem volna, mert oda nem ez a típus a praktikus.

De döntés előtt mindenképpen nézzétek meg élőben is, hogy milyen. Nekem nagyon sokat számított mikor elkezdtem tologatni, meg szétszerelni, hogy a gyakorlatban ez milyen is és mennyire tudok majd megbirkózni vele.

2019. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy tök jó kis kocsinak néz ki.


Mindenképpen próbáljátok ki mielött megveszitek. De ez igazából egy mózeses babakocsi.

2019. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is olyan kocsink van, aminél az ülőrész átalakítható mózessé, viszont a miénket teljesen át lehet, vagyis a lábrészt is. Vannak gyerekek, akik nem szeretnék égnek emelt lábbal aludni.
2019. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 babyboom567 ***** válasza:

Ez a kocsi tök jól néz ki, viszont szerintem szűk.Arra is gondolj, hogy pl a 12 kilós gyereket anorákkal, bundazsákkal,stb bele kell rakni, hogy akkor kényelmes -e?

//www.brendon.hu/touragoo-flame-melange-grey-babakocsi-10877201

nekünk ilyen van, de a sport rész szerintem kicsi

2019. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez télen, bundazsákkal vagy bebugyolálva szerintem is szűkös lenne. Mi mondjuk olyat vettünk téli babánknak, amihez külön volt mózes rész, ami béleltebb volt, mint egy sima sportkocsis.
2019. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!