Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Próbaidő alatt kirúghatnak-e?

Próbaidő alatt kirúghatnak-e?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok de mégpróbaidő alatt állok.

Sajnos volt 2 nagy vetélésem félidősen most ismét babát várok szóval szerintem az orvos ki fog írni táppénzre. Szerintetek kirúghatnak?


2019. máj. 27. 10:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Próbaidő alatt mindkét fél indoklás nélkül felmondhat. Úgyhogy sajnos megvan az esélye.
2019. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Igen, A próbaidő alatt minden féle ok nélkül
2019. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Igen, indoklás nélkül felmondhatnak neked próbaidő alatt.
2019. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Akkor úgy tűnik ki kell húznom a próbaidő végéig. Csak az a gond hogy veszélyes anyaggal dolgozom

2019. máj. 27. 10:18
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
2 vetélés veszélyes anyag és te kiakarod húzni???
2019. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos ezt inkább el kellene engedned. Mármint a munkahelyet.

Ha próbaidőn vagy, akkor nemrég kezdtél. Előtte mennyit dolgoztál, és mennyi kihagyás volt a 2 hely között? Jogosult lennél ellátásra egyáltalán?

2019. máj. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon korrekt vagy a munkáltatóddal....
2019. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
2014-től dolgozom egyfolytában 2016-ban született a lányom akkori munkahelyemről mentem gyedre. Nem mentem vissza oda dolgozni de a gyed lejárta előtt már másik munkahelyen dolgoztam. A mostani munkahelyem előtt volt majdnem egy hónap kimaradás és aztán tudtam elhelyezkedni.
2019. máj. 27. 10:32
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
Benne van a nevében!Próbaidő.Én a helyedben az orvossal beszélném meg.Ha ő azt mondja nem dolgozhatsz,akkor sajnos munkahely ide vagy oda a baba fontosabb.Nem kellett volna melohelyet váltani ha tudtad h.babát szeretnétek.
2019. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk próbaidő alatt jelentette be egy lány hogy babát vár, sőt mint kiderült már terhesen jött csak titkolta... El is küldtük haza egyből ugyanis fizikai munka volt, viszont nem lett kirugva, mert a munkáltató korrekt multi... Kb két hetet dolgozott ténylegesen... Az már mas kérdés h pofátlanul jött a lány céges karácsonyi vacsikra stb...
2019. máj. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!