Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensi szerint 18 hét, legutóbb...

Mensi szerint 18 hét, legutóbbi uh szerint 17,5 hetes, elmehetek már 18 hetes uh-ra?

Figyelt kérdés
Pont pünkösd előtti szerdán tölteném 18 hetet mensi szerint, de a 12 hetes uh-ból kiindulva még 17,5 hetes lennék. Nem szeretném megvárni a pünkösdi hosszúhétvégét és utána is csak szerdai napon tudnék elmenni, de már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi újság odabent. Mindenképp megkellene várnom, hogy biztosan a betöltött 18 héten menjek?
2019. máj. 27. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább javasolt 1 héttel később menni, mint korábban. Én a helyedben várnék és később mennék.
2019. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A második trimeszteri genetikai UH-t a 18-21. hét között javasolt végezni, ezért én semmiképpen nem mennék hamarabb. Én is kíváncsi voltam, de attól még a vizsgálat a lényeg, nem a kíváncsiságom enyhítése.
2019. máj. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hivatalos a genetikai eredmenye a 18.het elott.

En pont igy jartam most, mehettem vissza, mert 3nappal kisebb volt a baba UH szerint, mint verzes szerint...

Amugy meg ahogy kapsz idopontot, nalunk pl telthaz van, nem igen lehet az idopontok kozott varialni...

2019. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor kivárom azt a pár napot! Csak olyan rég volt már a 12 hetes uh... 😊
2019. máj. 28. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!