Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7napja késik a nemvártam...

7napja késik a nemvártam 3negativ tesztem van sajnos és ma voltam dokinál aki meg vizsgált de azt mondta csak hogy szombat reggel első pisiből csináljak tesztet ha pozi azért menjek vissza ha negatív akkor azért. Lehetek szerintetek terhes?

Figyelt kérdés
2019. máj. 27. 22:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

7 nap késéssel már délután is mutatnia kellene a tesztnek.

De mi sem vagyunk okosabbak, mint az orvos.

2019. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kicsi a valószínűsége, hogy terhes vagy, legalábbis szerintem.
2019. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem akarok hamis reményt kelteni, 7 nap után már halványan ugyan de nekem is pozitív volt a teszt.

De míg meg nem jön addig van remény.

2019. máj. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Már a délutániból is kikell hogy mutassa ilyenkor. És a vizsgálatra nem mondott semmit ? Nyálkahártya vastagság? Vagy bármi ami terhességre utalhat ?
2019. máj. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem mondott semmit csak annyit hogy elő szokott fordulni hogy később fogan meg és olyankor sokkal később fogja mutatni a teszt is
2019. máj. 28. 09:32
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem holnap nem kellene megjönnie és már tegnap mutatta hogy terhes vagyok. Milyen tesztet vettél? Szorítok :)
2019. máj. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Dejó! Volt már egy terhességem 4napos késéssel mutatta hogy pozi csak sajnos spontán el veteltem.. most is ugyan olyan x-epil teszt csíkot vettem... gratulálok neked!!!! :)
2019. máj. 28. 15:09
 8/14 anonim ***** válasza:
Köszi! :) nekem ez az első és én is marhán félek,hogy nehogy baj legyen,de majd kiderül. Sok sikert! :)
2019. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Rendszeres a menzeszed? Nem mindegy. Az enyem rendszertelen, 10 napos kesesnel is negativ lett a teszt. Megis terhes vagyok :)
2019. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mostanában elég rendszertelen.. gratulálok neked :)
2019. máj. 29. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!