Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért hiszi azt mindenki hogy...

Miért hiszi azt mindenki hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2 hónapja volt az esküvőnk. Most csak híztam egy kicsit és nem hiszik el mert én mindig nagyon sovány voltam.. Szüleim meg munkatarsak mondják mindig azért is mert mindig jó kedvem van. De mi meg nem is akarunk most gyereket majd csak vagy 3 év mulva
2019. máj. 27. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Tőlem az elmúlt 14 évben folyton kérdezgetik, ennyire hihetetlen az embereknek ha valaki hasra hízós típus 😩
2019. máj. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 piroska és a farkas ***** válasza:
82%
Majdcsak feltűnik nekik, hogy nem gömbölyödik tovàbb a pocakod...
2019. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Szinten hasra hizos tipus vagyok, es meg igy is van olyan tusko, aki rakerdez, babat varok-e, hogy 5 kilot fogytam. Normal testalkatu vagyok amugy. Szerintem ez az emberek tapintatlansaga, raadasul mi 2,5 eve gyurunk a tesora, igy eleg necc, mikor ilyet kerdeznek...kb le tudnam orditani a fejet.
2019. máj. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Te nem tudtad, hogy ez az élezed mostantól?

Fiatalon: mikor lesz lagzi? Lagzi után: ugye jön a baba? 1. gyerek után: mikor lesz második? 2. gyerek után: na, jön a harmadik? 3. gyerekkel vagyok terhes, a kérdések nem szűntek meg: na, lesz kertes ház? FElveszitek a csokot?

2019. máj. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez van. Ilyenek az emberek. Férjhez mentél-terhes vagy. Meghíztál-terhes vagy. Sokat eszel-terhes vagy. Megkívánod a fagyit nyáron-terhes vagy. Hányingered van a körhintától-terhes vagy.
2019. máj. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
4- es, ahogy írod. Kiegészítve azzal h ha az első làny, màsodiknàl: na akkor most nagy az öröm, h kisfiú, ugye? Harmadiknàl: na így, h van egy làny meg egy fiú mostmàr mindegy, h mi ugye? ( Jelzem, màr az elsőnél is mindegy volt h mi...)
2019. máj. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

:D pontosan igy van, a kerdesek sosem ernek veget. Egy korabbi helyen ahol laktunk, a neni kb 2 naponta kerdezte meg h terhes vagyok e mar, es amikor az lettem, es meg csak a 13.hetben voltam ( nekem csak a 6.honap utan kezdegetett latszani) , akkor folyton mondta h o tudta, mert nagyon latszott! :D ( igen, elore latta 1 evvel...)

Na a legjobb amugy, h mikor tenyleg terhes voltam es bejelentettuk, akkor meg ezt nem hittek el sokan a keson kerekedo has miatt...-.-‚

Ugyh tegyel ra h ki mit mond, ezt javaslom!

2019. máj. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!