Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fürdés balatonban vagy wellness?

Fürdés balatonban vagy wellness?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Első gyermekemet amikor vartam, nem fürödtem a balcsiban. (Bár a nőgyógyász engedélyezte)

Most, hogy a kistesót várom, úgy érzem ez kb lehetetlen lesz a nyáron egy nagyobb gyerkőc mellett.

Nektek mit ajánlottak? Egyik helyen azt olvasom, hogy szabad, másik helyen tiltják. Az orvost még nem kérdeztem. (Akár balcsi, akar más fürdőhely)



2019. máj. 28. 08:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A strandok vizeit ellenőrzik. A Balaton vize jó minőségű.

Gondolod soha 1 kismama sem fürdik benne? Főleg a környéken lakók???


Nővérem ikerterhesen is fürdött a Balcsiban. Szeptemberiek a lányok. Ott laktunk. Lesétáltunk, pancsoltunk.

2019. máj. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Strandon nem mernék, sok ember fertőzéssel simán belemegy. Gombaval, barmivel. A természetes vizek jobbak, bár én a derekig érő Balatonban nem merek, annyiszor láttam döglött halat, mocskos zsepit de még óvszert (!) is, hogy kösz inkább nem..
2019. máj. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Wellness/strand kizart, foleg terhesen!


Balcsiba ne ulj bele az iszapba, egyebkent nem lesz gond.


Mi pont ezert ugrunk le horvatba, h a naggyal tudjak egy jot furdeni, tenger ugye sokkal tisztabb, bar mi a deli hatarnal alkunk, szoval, kozel is van.

2019. máj. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mindent lehet ha zàrt vagy,de az orvos elmondja.
2019. máj. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Wellness strand nem lehet, a Balatonba meg szemèly szerint akkor sem mennék be ha fizetnènek érte
2019. máj. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Kérdezzetek már meg egy osrvost. Ha zárt a méhszáj akkor strand,wellness,élővíz , mindent lehet
2019. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én mindhárommal fürödtem wellnessben és strandon is..

Nekem is azt mondta a dokim, zárt a méhszáj, nem gond.

2019. máj. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ez egy nőgyógyász kismama írása: [link]
2019. máj. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

67%-osnak:


Ez igy igaz!

Viszont a mehszaj egyik naprol a masikra elkezdhet nyilni es nem is mindenki veszi eszre! Megeri kockaztatni?! Mindenki merlegeljen maga...

2019. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%
Oké, de a méhszáj az orvosi vizsgálaton zárt, 2 hét múlva nyaralsz, honnan tudod hogy akkor is?
2019. máj. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!