Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy éjszakánként...

Normális, hogy éjszakánként nem tudok aludni annyira fáj? 31khm

Figyelt kérdés

Már nem is emlékszem hanyadik héten kezdődött.

Csak az oldalamon alhatok,(és ott is a bal oldalon)folyamatosan arra kelek 2óránként hogy elkezd fájni a combtövem mint ha görcsölne. Hiába fordulok mert akkor a másik is kezdi...

2 óránként sétálok picit,de aztán újra.2 napja már a szallagoknál is érzem forgáskor hogy húz,szúr.

Sokszor a fenékcsont is fáj de az rendben van.


Magnéziumot szedek semmit se ér erre :(


2019. máj. 28. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem kérdezd meg a dokid, lehet becsípődött valami ideg, elvileg arra tudnak adni krémet. :) Kitartást!

2019. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos ez nem olyan :(

Legutóbb a csípőm úgy becsípődött menni alig tudtam...na arra is azt mondta ha nagyon gáz akkor reuma és ad injekciót...az elmúlt 2hét után.


Ez ilyen feszítő érzés és mintha beakarna görcsölni :( hát mindegy jövőhéten megyek hozzá megkérdezem,lehet a tágulás.

2019. máj. 28. 10:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad, h egy szopipárnát vagy összetekert pokrócot a két lábad közé veszel?
2019. máj. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen szopipárnával alszom,de csak a hassm alatt jó. Ha ráteszem a lábam vagy közé veszem egyből jön a fájdalom görcs :(

Ma érsebészetre megyek megnézetem a visszerem rákérdezek hátha ő mondd okosat. De ahogy olvasom másnak is gondot okoz ez :(

Csak már hetek óta nem bírok rendesen aludni...gondolom szülésig kitart.

2019. máj. 28. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!