Utogestan? Elfogy?

Figyelt kérdés
nem lesz esti, meg holnap reggeli adagom mert nncs a gyogyszertarban. 3x2 szedek meg van 2 db.... mit csnaljak? baj lesz igy?
2019. máj. 28. 11:26
 1/6 A kérdező kommentje:
nem jo a billentyuzetem
2019. máj. 28. 11:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz es kerj meg, ha nem erted el azt a kort, amikor mar abbahagyhatod. Ott vszinu megmondja kell e meg szedned. De egyebkent engem pont ugy hivott vissza, hogy addigra fogyott el, es adott meg, ha kellett es ott meg is mondta, hogy ha az elfogyott akkor mar nem kell szedni.
2019. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
adott receptet csak nincs a gyogyszertarban..hnap erkezik 10 orara...
2019. máj. 28. 11:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A legközelebbi szomszéd városban próbálnám meg megvenni, megéri, mert hirtelen elhagyni még akkor sem szabadna, ha egyébként már betöltötted azt az időt, amíg szedned kell. Akkor is csak naponta-párnaponta egy-egy szemet szoktak csökkenteni, nem hirtelen 6-ról 2-re.
2019. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én elmennék masik patikába ez a mininum. Képzeld, nem csak 1 patika van a világon....
2019. máj. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pesti vagyok, nekem van bontatlan dobozom.
2019. máj. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!