Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » És a férjed is örül neki?

És a férjed is örül neki?

Figyelt kérdés
Miért teszik fel ennyien ezt a kérdést? Milyen választ várnak? Két éve házasok vagyunk, rendezett körülmények között élünk, nem olyan derült égből villámcsapás, hogy gyereket vállalunk. Miért kell mindenkit megnyugtatni, hogy a férjem örül annak, hogy gyerekünk lesz? Mintha semmi köze nem lenne hozzá
2019. máj. 28. 11:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
5%

Férfiként írom!


A férfiak többsége SOHA nem akar gyereket!

Sokan csak a csaj miatt mennek bele...aztán X év múlva lelépnek, és persze akkor a férfi lesz az utolsómoslékféregállatgetzypatkányszar.


Egy gyerek felnevelése, a fogantatástól a diplomáig, alsó hangon 20M! Csak jelzem, hogy 17M egy vadi új Ford Mustang. Szerinted melyiknek örülne jobban egy FÉRFI? >:)

2019. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Tőlem ilyet sosem kérdeztek. Azt igen, 2 év házasság után, hogy becsúszott-e? Annyit válaszolj csak, hogy háppersze. Aztán magadban dohoghatsz a sok hülyén. :)

Az elsőnek meg üzenem, hogy nem minden FÉRFI ilyen faék egyszerűségű ám, és igenis sokan szeretnének gyereket.

2019. máj. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Az első nem férfi, hanem egy vénlány, aki mindig ide irogat 😀 a férfiak 99% akar gyereket és az életükben a legboldogabb pillanat, amikor először kézbe foghatják a lányukat, vagy a fiúkat. Nincs olyan tárgy, vagy kutya, macska, ami helyettesíteni tudná a saját gyereked iránti szeretetet!
2019. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nekem a férjem előbb akart, mint én :D


Amúgy nem tudom mitől függ, igaz általában olyanok kerdezik, akik nem ismerik őt. Mert aki ismeri, tudja róla mennyire család centrikus. Mindenesetre szerintem ez egy újabb tapintatlan kérdés, ami kedvesen van becsomagolva. Mikor még nem voltam terhes, akkor az volt a bajuk az embereknek, nem is örültem ha kérdezgettek, mert nem jött össze rögtön és frusztrált, ha magyarazkodnom kell

2019. máj. 28. 12:08
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Már ne haragudj kedves első, nálunk az ex férjem volt oda a babáért. Belementem, megszületett aztán világosult számára, hogy a gyerekvállalás nem annyiból áll hogy villogjon vele az emberek előtt, hanem néha 30 percre át kell venni anyától. De az idő alatt számtalanszor kiakadt hogy most miért sír. Mintha nekem tudnom kellene minden esetben..

Azóta nagyon jól megvagyunk a kislányommal, egyszer talán lesz valami normális férfi is az életemben :)

2019. máj. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Mert idióták.
2019. máj. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Már nagy pocakos kismama voltam, mikor ilyet kérdeztek. Rávágtam, hogy még nem is tud róla. Az idióta csak nézte a hasam, de nem szólt.
2019. máj. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom ötös, hogy te rosszul választottál, de ezt miért gondoltad fontosnak megosztani egy terhes nő kérdése alatt? Persze mindannyiunkkal előfordulhat, hogy tönkre megy a házasságunk. Én nem az alapján vállaltam gyereket, hogy a férjem odavan -e a gondolattól, hanem hogy az elmúlt tíz közös évben egy jól bejáratott csapat lettünk, ahol semmit sem kell nekem csinálnom egyedül, hanem minden munkát közösen végzünk el. Vannak kisgyerekes rokonaink, látom azt is, hogy bánik a gyerekekkel. Én nem aggódom, hogy gond lesz, de ha mégis, akkor majd megküzdök vele. De ideirni a saját keserű életedet, ami teljesen irrelevans a kérdés szempontjából, szerintem nem csak hogy felesleges volt, de érzek benne némi gúnyt is
2019. máj. 28. 12:23
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj kérdező nem gúnyból vagy ilyesmiből írtam. Egyáltalán nem gondoltam semmi ilyenre. A "kedves" első válaszoló hozta elő bennem. Attól függetlenül hogy 8 év után én ilyen szerencsétlenül jártam, attól még örülök ha másnak jól sikerül választani és boldog család lesz, hisz ez a lényeg egy gyereknek. Igazából én is boldog vagyok egy csodálatos gyerekkel.

Tehát tényleg ne haragudj nem rosszból írtam!!! Boldog babavárást :)

2019. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nagyon sajnálom, hogy így rád förmedtem, most visszaolvastam, amit írtál, és látom nem is nekem címezted :( úgy olvastam, hogy nekem írod, hogy te férjed is akarta, aztán ez lett

Ne haragudj. Nektek is sok boldogságot ;)

2019. máj. 28. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!