Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szagerzekenyseg meddig tart?...

Szagerzekenyseg meddig tart? Terhesseg alatt vegig megmarad?

Figyelt kérdés

Mar rettenetesen zavaro, hogy minden jarokelo parfumjetol felfordul a gyomrom :(

8 hetes vagyok


2019. máj. 28. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni de nekem egészen szülés napjáig tartott. minden szagtól felfordult a gyomrom :/ a hús illatától, a tojásrántotta illatától kifordult a gyomrom.. amikor a tescoba elsétáltam a halas előtt akkor instant belehánytam a táskámba..
2019. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
+ kávé illattól..
2019. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szuper lesz :((

Fura, hogy sem a kaja szag, meg (bocsanat) a sz.r szag sem zavar annyira, mint a tusfurdo, dezodor, parfum illatok, meg a cigifust. A kave valtozo, neha jolesik, neha attol is hanyni tudnek

2019. máj. 28. 13:22
 4/10 anonim ***** válasza:

A "minden szag" megszunt olyan 15-16hetesen, a kavetol meg van h mindig rosszul vagyok, igy 25hetes terhesen is...


Elozo babamnal nem volt ilyen problemam, max a 13.hetig...

2019. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Jah paron egyik Axe vagy milyen tusfurdojet kivagtam a kukaba, az is zavarna, ha meg mindig meglenne 🙃
2019. máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem szülésig volt, de én sokszor hánytam is a szagoktól, jó esetben a 12. hét után abbamarad.
2019. máj. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A fokhagymát száműzni kellett a konyhából. KB a 20. hétig tartott.
2019. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam 5 hónapig tartott, és a legjobb hogy szülés után is egy csomó mindentől undorodok amitől azelőtt nem. Pl levendula, ariel, lenor illata. Pedig ezeket imádtam ☹️
2019. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a szulesig megmaradt, es mrg utana is 2-3 hetig.
2019. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam az első trimeszterben tartott ki. A saját izzadásgátlóm sem bírtam használni, pedig évek óta ugyan azt az illatút használtam. Utána folyamatosan elmúlt
nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!