Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masodik baba tulsullyal?

Masodik baba tulsullyal?

Figyelt kérdés
Elso terhesseg utan 10kg maradt rajtam, majd a szoptatas (utani falasrohamok) miatt meg vagy 10kg. Tehat osszesen 20 kgval kuzdok, nem voltam elotte se nadszal vekony :( becsúszott a masodik baba, bar elotte le akartam volna fogyni, de várjuk őt is nyilvan nagy szeretettel, csak ez a suly ami zavar.. volt valaki hasonlo cipőben? Hogy alakult a terhesség? (Elsőnél nekem minden tökéletes volt) kerlek csak hasonló tapasztalatokkal rendelkezo anyuka irjon, a "miert nem vigyaztatok"-tol kimeljetek..! Köszönöm :)
2019. máj. 28. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Sokkal nehezebben viseltem a 2. terhességet a túlsúly miatt.

Aztán a szoptatás alatt még feljött 8-9 kiló, mindenem fáj, a csípőm tönkrement, a lábam szintén alig bírja.

Mióta abbahagytam a szoptatást leugrott 6 kg, de még mindig több vagyok, mint bármikor valaha.

Kevesebbet eszem, mint eddig, csokikat egyáltalán nem, mégsem mozdul a súlyom.

2019. máj. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Második terhességet 15 kg plusszal kezdtem. Sokkal megterhelőbb volt mint az első. Nyáron levegőt se kaptam. Aztán a 8. hónpban kiderült hogy terhességi cukrom van, akkor már 100 kg voltam. Végig diétáznom kellett, végül 91kgal mentem szülni. Most 6 hónapos a lányom 80 kg vagyok, de még szeretnék fogyni.

Tényleg figyel oda, mert nagy valószinűséggel nálad is elő fog jönni a gdm.

2019. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőnél túlsúlyos voltam. Egyikkel sem volt rosszullét, komplikáció, tökéletes laborja voltak, imádtam a várandósságaimat és bármikor jöhet a következő. 😊
2019. máj. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen diétát lehet ilyenkor csinálni?
2019. máj. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szénhidrát diéta. Csak ez az egy nem okoz gondot a babára nézve. Kiindulás 160 gramm/nap, napi 5-6 étkezésre osztva. Személyre szabott diéta. Nekem 200g/nap lett a végére annyira gyorsan fogytam (heti 2 kg) és az nem jó. Magas vagyok 175 cm és mikor kezdtem 100 kg voltam.
2019. máj. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszi. Én is kb így vagyok talán pár centivel magasabb. Keresek diabetikust étrendért. Te orvostól kértél étrendet vagy neten találtál? Mozogni egyenlőre nem szabad veszélyeztetett vagyok ikrekkel.
2019. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat :) en a terhessegeim elott 2 evig szigoru 160 grammos dietat tartottam, komoly edzestervvel, IMADTAM!! Mindent magamnak sutottem foztem! .. de ahogy teherbe estem veszélyeztetett lettem 12 hetig, fekves, utana se mertem tornázni, es hanyingerem volt mindentol ami nem ropi :D szoval ezert lett tulsuly a vege. Ledig nagy terv volt h vegig dietazom, mert eletem legjobb dontese volt anno az eletmod váltás ;) csak most eltunyultam :(
2019. jún. 11. 15:37
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

6! Diabetológus orvos kontrollált, és a dietetikus pedig segitett elsajátitani a fortélyokat. Adott segédanyagot, és átbeszéltük az alapanyagokat. Kb 3 alkalommal voltam, utána már magamtól is ment az étrendem összeállitása.

2019. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azóta én is voltam dietetikusnál nekem nem írt ki 160g diétát. Elég sok mindent átbeszéltük. Nekem is adott recepteket is.

Cukros dolgokat nem iszok, nem eszek édességet, habár most a fagyi jól esik. Azt mondta lehet, de ne minden nap. Gondoloms van cukormentes?

2019. jún. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!