Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 és 40 hét között mivel...

35 és 40 hét között mivel töltöd az idődet? Hogy alszol? Feszekrakas? Pörgés van ezerrel vagy már pihi?

Figyelt kérdés
2019. máj. 28. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
A kórházban töltöttem.
2019. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mikortól? Miért? Sajnálom!
2019. máj. 28. 21:11
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Én itthon vagyok pakolgatok néha itthon. Most vagyok 36.hetes. rettentő rosszul alszom óránként kelek pisilni de ez már 2 hónapja így van. Alig várom hogy vége legyen ez az első baba meg az utolsó is én megszenvedem nagyon a terhességet.
2019. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Kórházba be, kórházból ki. Voltam bent 32, 36 és 37 hetesen, majd megszültem 38+0-án. Először influenzagyanú miatt (láz), utána erős kontrakciók miatt (beinduló majd leállt szülés).
2019. máj. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
35 hetes vagyok és utolsó hetemet töltöm a munkában. Aztán mosás,vasalás,rendrakás,kórházi csomag bepakolás és az utolsó 2-3 hétben csak magammal foglalkozás lesz :)
2019. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Végig hánytam az első két trimesztert. Most vagyok 35 hetes, 86-os hemoglobin miatt vas-infúziós kezelésre járok hetente 2x, mindenem ropog és fáj, 2x fektettek már be a kórházba, többek közt görcsök miatt, mégis soha ilyen jól nem voltam a terhesség alatt. Én csak a hányást nem viselem el, azon kívül bármi jöhet, úgyhogy én csak most kezdtem el igazán pörögni :D
2019. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem 35 csak 32 de hatha :)

Multheten hagytam abba a munkat

Most kezdtem el vasarolgatni a picinek es magamnak.

Lassan jon a fuggony es ablakmosas minden takaritasa. Jelenleg sokat vagyok talpon nem akarok eltunyulni. Sutok fozok olvasok setalgatok. Kb mint egy nem terhes haziasszony :)

Az alvas.. hat olyan derekfajasom van hogy majd belehalok. Aludni tudnek nem kelek pisilni szerencsere alomterhessegem van sem hanyas sem rosszullet nemvolt (kop kop)

Annyi hogy totyogok es nehezen hajolok le :D (persze hogy minden leesik khm khm..)

Meg talan annyi hogy sokszor jarok pisilni.

32hkm

Kb a 35-36tol tervezek csak pihenni .

2019. máj. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ugyanazt csináltam, mint előtte. Az elsővel egy csomó új receptet kipróbáltam, sokat olvastam, kirándultunk, állatkerteztünk a férjemmel. 36 hetesen kimostam és elpakoltam a ruhákat, összeraktam a kórházi csomagot, 39 hetesen felhúztam a kiságyat, írtam listát a férjemnek, h mit kell csinálnia, amíg kórházban vagyunk (porszívó, ágy kitakarása, stb. 40 hetesen lépcsőztem és szexeltünk 0-24-ben, 41 hetesen befektettek. 😄

A másodikkal az egyévest láttam el, vele is sokat sétáltunk, játszottunk, kirándultunk. Ugyanúgy csináltam mindent, mint nem terhesen, hiszem semmi bajom nem volt. 😊 ő 39 hetesen jött magától.

2019. máj. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 khniki ***** válasza:
Szerintem ez vérmérséklet függő. Én még csak a 24. héten vagyok, de úgy tervezem, akkor már csak pihenni fogok. A kismamák többsége olyankor már fáradékony, nehezen mozog. Szülés után meg már úgysincs lehetőség a pihire.
2019. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Stresszeltem állandóan, mert minden vizsgálaton szar volt valami, magas volt a vérnyomásom, alig volt magzatvizem, a fian le volt maradva a növekedésben. Folyton paráztam, hogy valami lesz a babámmal, vagy befektetnek, és itthon kell hagynom a 3,5 éves lányomat. Alig vártam, hogy vége legyen már végre.
2019. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!