Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik nem akartak tudni a baba...

Akik nem akartak tudni a baba nemet elore, azok miert nem?

Figyelt kérdés

2019. máj. 29. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Meglepetes? Szerintem a legtobb ember (koztuk miis) azert hogy meglepetes legyen mindenkinek,tokmindegy volt a neme az szamitott hogy egeszseges legyen es ha mar megfogant amugy is mindegy volt mi mit szeretnenk ha nembiztos hogy az.
2019. máj. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Mert teljesen mindegy volt. Jó kis meglepetés volt, végig meg voltam győződve róla, hogy lány lesz, de fiú :)

Egyébként nem egy eset volt az ismeretségi körömben, ahol tudták előre a baba nemét, jól be is vásároltak az aktuális színből mindent, aztán mikor kibújt a gyerek kiderült, hogy mégse az, amit az UH-n mondtak...

2019. máj. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Most tervezzük a tesót és megegyeztünk a férjemmel, hogy nem fogjuk megkérdezni. A sógoroméknál szeptemberben születik a második fiú. Mindenki azon kattogott, hogy milyen nemű lesz, lesz-e végre kislány (2 generáción át csak fiúk vannak). Nekem ez nem hiányzik.

A másik, hogy a mai mindig mindent azonnal tudunk világban jól esik kicsit izgulni. Mivel nekünk mindegy, hogy fiú vagy lány lesz és befolyásunk sincs a dologra.

Mivel a fiamról bőven maradt holmi, főleg uniszex dolgok így amiatt se aggódok, hogyha a tesó kislány lesz majd várnia kell 1-2 hetet a habos babos rózsaszínig (amivel mellesleg a nagynéni biztos nagy örömmel fog készülni, hisz ő az egyedüli aki a családban kislánnyal büszkélkedhet)

Már beszélgettem erről 1-2 emberrel és mindenki üdítő, jó ötletnek tartotta.

2019. máj. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert nagyon sok olyan eset volt a környezetemben, ahol jó dokik jó géppel végig elnézték a baba nemét, lánynak mondták, és mégis fiú lett. Ami nyilván nem baj.


Az viszont nagyon rossz, ha már a nevén szólítod, anyagilag sem játék egy babakelengyét habos-fodros dolgokból összeállítani, és aztán vagy újat venni mindenből, vagy három hónapon át ilyenekbe öltöztetni a fiút. Nem tragédia egyik sem, csak nem láttam értelmét.


Úgy voltam vele, hogy ha a doki mond valamit, akkor is kétesélyes a dolog, vagy eltalálja, vagy nem, vagy fiú lesz, vagy lány, de óhatatlanul hatással van ránk az, amit mond, és attól kezdve úgy gondolunk a babára. Ha meg nem mond semmit, akkor később tudjuk meg ugyan, de akkor biztosra.

2019. máj. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert már van fiunk és lányunk is, így szeretnénk, ha meglepetés lenne, de remélem, nem fogja elkotyogni a szonográfus vagy az orvos mégis. Mert már ilyet is hallottam.
2019. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!