Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Függ a sùlyomtòl hogy mikor...

Függ a sùlyomtòl hogy mikor èrezhetem először a babàm?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Èrdekelne hogy ha moletebb vagyok akkor kèsőbb fogom èrezni a babàm? Vagy ez nem kizàrò ok?

Először talàn a 13.hèt körül èreztem először de nem voltam benne biztos, azòta viszont màr többször is. Akkor èrzem amikor fekszem,de nem sokàig,lehetsèges akkor hogy őt èreztem? 15.hèten vagyok


2019. máj. 29. 02:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem. A fogad kevésbé fáj, ha fáj? A magzatmozgás érzetét nem befolyásolja a bőr(!!!!!) alatti zsírszövet mennyisége. Amit a hasi zsír befolyásolhat, az max. az, hogy a párod kézrátétellel kívülről mikor érzi a mozgást. Persze, hogy érezhetet a magzatmozgást.
2019. máj. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
100 kg körül vagyok, 14 és 13 hetesen kezdtem érezni őket. 😊 A férjem 18-19 hetesen mindkettőt.
2019. máj. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Semmi köze hozzá. A méhed belül van, a zsírod meg kívül. Nem kintről rugdos a baba, hanem belülről.
2019. máj. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Én 55 kg voltam teherbeeséskor.

És 20 hetesen éreztem először.

2019. máj. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Mar hogy ne fuggne tőle, ki ne találjátok már! Igen függ tőle!
2019. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!