Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig húztátok a munkahelyen...

Meddig húztátok a munkahelyen terhesen? Nem irodai munka, hanem pl. bolti eladóként. Hány hetes korotokig dolgoztatok?

Figyelt kérdés
2019. máj. 29. 07:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%

Első terhesség 25.hét. bírtam volna tovább is, de rohadt egy munkahely volt. Megaláztak kihasználtak, és el akarták érni, hogy mondjak fel. Pedig birtam a strapát. Emelgettem, cipeltem kiszolgáltam meg éjszakaztam es 12 óráztam is.

Második babánál 8.hét. Bevéreztem és görcsöltem. Hematoma keletkezett a baba felett, ami ürült, és kimoshatta volna a magzatot. Szerencsere velunk maradt már 4 hos.

2019. máj. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
19 hetesen hagytam ott őket, mert jól kicsesztek velem 6 év után... Másnaptól táppénzen voltam. Amúgy így utólag visszanézve az állapotomat, kb 26-28 hetes korig bírtam volna, de ez a nagyon maximum. Elég nagy pocit növesztettem viszonylag hamar, és a hajolás nehéz lett. Márpedig egyedül kellett vinni a boltot, és mindent nekem kellett csinálni, sok hajolással.
2019. máj. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
52%
Vendéglatas, felszolgálóként a 38. hétig.
2019. máj. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%
Na én nem voltam mazochista, 12.héten kiirattam magam.
2019. máj. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%

Üzletvezető helyettes voltam egy ruházati boltban, 15.heten mentem el. Minden műszakban két vezető volt.

Hiába felnapoztam és mentesítettek a fizikai munkától (mert volt - áru átvétel kipakolas stb) a kasszában nem tudtam úgy mozogni (értem ezalatt azt hogy bemenni wc-re inni stb mintha az eladótérben lettem volna) illetve mivel kasszaztam az összes reklamációt nekem kellett kezelnem, és nem egyszer kaptam hideget meleget úgyhogy elég volt.. Fél nap állás is elég fárasztó volt

2019. máj. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Utolsó ez ismerős ígérgetnek fűt fát aztán semmi sem úgy lesz és csodálkoznak ha az ember eljon.Én most 6 hetes vagyok,már most nagyon nagy fáradság van rajtam...szeretnék dolgozni,ameddig lehet,meg ameddig bírom.Kb 4-5 hónapos koromig.Egész nap állok én is és rohadt fárasztó.
2019. máj. 29. 08:34
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozta le a válaszokat?!🤷‍♂️Számomra mind hasznos volt. :)
2019. máj. 29. 08:35
 8/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk az első 12 hetet otthon töltöttem, mert kb nonstop hánytam, utána viszont semmi bajom nem volt. Nem tudom hanyadik vaalszado voltam, én dolgoztam felszolgálóként
2019. máj. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Egészségügyben, a 21. héten írtak ki, de elkezdtem hányni és hirtelen vérnyomáseséseim voltak, szikralátással, elsötétedéssel stb, így dolgozni már nem tudtam tovább.
2019. máj. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%

Sörözőben pultos-felszolgálóként 37. hétig dolgoztam. Utána kezdtem a CSED-et.

Tökéletesen egészséges, tankönyv szerinti terhességem volt.

2019. máj. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!