Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harántfekvésre van valakinek...

Harántfekvésre van valakinek egy jó módszere? Segítsünk Ráskó Eszternek!


2019. máj. 29. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Vicces komment kell ide? Vagy nem egészen értem.

írják sokan neki a megfordítást.. nekem is harántos volt, a dokim aki nemzetközi szaktekintély azt mondta felejtsem el az ilyesmit, a baba okkal nem fordult meg, ebbe nem lehet beleavatkozni..

Burokrepedés, fulladás, méhfal problémák, köldákzsinór a nyakra stb következményei lehetnek.

2019. máj. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Ki nem állhatom az ilyen ősanyákat, akik inkább veszélyeztetik a gyereket, meg magukat is, mert szerintük a császát az ördög műve. Megforgatás meg VBAC meg dúla meg otthonszülés.
2019. máj. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
"Nemzetközi szaktekintély".... Na persze. A tőlünk nyugatabbra élő, világhírű, valóban nemzetközi szaktekintélyek valamiért nem így gondolják. Csak hát ugye ők értenek is hozzá, gyakorolják, van benne tapasztalatuk és nem csak beszélnek róla...
2019. máj. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Hát... Én a #2-es válaszolóval vagyok egy állásponton.
2019. máj. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

3.

Olvasgass utána mivel jár a megfordítás..

Persze met lehet csinálni, de ha neked azt mondják nagy eséllyel baja lesz a babának te bele mennél?


Képzeld el mondta az orvosom, hogy járt Kambodzsától át az USA-n keresztül nagyon sok helyen, és a legfejeletlenebb helyektől kezdve a legfejlettebbekig ez egységes normális hozzáállás, hogy nem forgatunk.. Persze van ilyen és lehet csak nagyon magas a kockázati tényezője..

Tudod ez olyan, hogy a kábszer is káros mégis csinálják sokan..

Ezt is lehet csak nem úgy alakul lehet ahogy akarod..

2019. máj. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Én is a kettes válaszolóval érték egyet! Csak, hogy dicsekedjen vele, hogy hüvelyi úton szült... Elmondom még sok milliárdan így szülnek... Én is így szültem, akartam is hüvelyi úton, de mondtam ahogy baj van a babáknak ne manőverezzen vágjon fel. Nem így tette inkább kikönyökölték kihúzták vákuummal... Hála égnek komoly baja nem lett és később egy pici izomletapadás a csípőjén, de már minden oké, hála az égnek. Ha ezt tudom akkor inkább szedték volna ki a végén császárral, mert a vákuum okozta a sérülését 18hónaposan indult el. Fájt a csípője utált ülni hiába tudott. Én is hüvelyi szülés párti vagyok, de a baba érdeke az ELSŐ , nem forgatjuk meg praktikák hisz az életébe kerülhet. Akkor inkább császár hisz pont erre találták ki!!!!
2019. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Oka van h nem fordul be

Sok dolog lehet


Nálam rövid volt a köldökzsinór.. Végül sikerült neki..



Amikor a fordításról érdeklődtem több helyen is a fenti választ kaptam.

A zsinór hossza a szülés után vált nyilvánvalóvá.



Nekem a négykézláb ringatózást javasolta az orvosom.


Egy ilyen után fordult be( éreztem)

2019. máj. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jó hír, sikerült a szuggresszív hipnózis, befordult a baba!
2019. jún. 8. 11:32
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
És te tényleg mindent elhiszel, amit megír a Blikk?
2019. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!