Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatt alacsonyabb a...

Terhesseg alatt alacsonyabb a vernyomas?

Figyelt kérdés
Voltam a heten uzemorvosnal, o nem tudja hogy terhes vagyok, volt vernyomas meres, szemvizsgalat stb. Alacsony volt a vernyomasom. Be is szolt, hogy “ugy latszik ez nem egy stresszes munkahely”. Amugy sem magas a vernyomasom, de msot azert tenyleg elegge alacsonyat mert (nem emlekszem a pontos szamra). Ez a terhessegtol lehet vagy attol fuggetlenul?

2019. máj. 30. 22:57
 1/9 anonim válasza:
Nekem is alacsony, és terhesen még alacsonyabb volt
2019. máj. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem total fuggetlen,nem igy kell a terhesseget megnezni inkabb vegyel egy tesztet... Nekem az elejen normal volt,kozep idoben ingadozo es altalaban alacsony majd a vegen extrem magas annyira hogy eletmento csaszarra volt szuksegem. De az elejen altalaban normal legalabbis az en rokoni koromben mindenkinek normal volt az elejen es nekem is , harom gyermekem van.
2019. máj. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2#

A kerdezo NEM azert ment az uzemorvoshoz, hogy megtudja, hogy terhes-e.


Kerdezo, igen a terhesseg alatt lehet alacsony vernyomas a doki szerint (nekem sosem tudnak 100 folotti systole erteket merni)

2019. máj. 31. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is extrém alacsony volt mindkét terhességem alatt végig. 90/60-akat mértem (néha 80/50-et is). Normál esetben nekem 120/80
2019. máj. 31. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekrm alapból alacsony, terhesen normál.
2019. máj. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szedsz magnéziumot? Az is csökkenti a vérnyomást
2019. máj. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is alacsony most így várandósan, előtte nem volt az.
2019. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon alacsony ezert soksor szedulok es gyenge is vagyok, plusz akkor fazom is. Tegnap mikor mertem 82/58 volt, az orvosom azt mondja hogy ez csak jo mert valoszinuleg nem lesz magas vernyomasom a vegere sem. De csak 17 hetes vagyok, remelem egy picit fog emelkedni mert igy szornyu!
2019. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, szedek magneziumot is es folyton fazom is. Azt hittem az idojaras miatt fazom bent is pszichesen de akkor lehet, hogy osszefugg. (Nagyom megvisel ez az idojaras lelkileg mar) Koszonom.
2019. máj. 31. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!