Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő alatt fogtátok fel...

Mennyi idő alatt fogtátok fel a baba nemét?

Figyelt kérdés

Én mindig úgy képzeltem, hogy kislány, erre kisfiú. nem bánom, ugyaní

úgy várjuk és szeretni fogjuk, de nem tudom két napja a fejemben helyretenni, teljesen szokatlan. Ez normális? Mennyi idő, míg az ember ezt felfogja?


2019. máj. 31. 07:39
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha valoban ugy all hozza az ember, hogy csak az a fontos, hogy egeszseges legyen a baba, akkor a kozles utan kb. 1 masodperc.
2019. máj. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Két lány után született a kislegény... Az első gondolatom az volt, hogy mi a csudát csinálok a sok rózsaszín pónival :D :D
2019. máj. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem. Eddig csak egy kisbaba volt, mostantól egy kisfiú, sokkal jobban el lehet tényleg képzelni. Lehet hogy akkor is fura lenne, ha végül kislány lenne. Nem tudom elképzelni, hogy gyerek lesz, bár még csak a negyedik hónapban vagyok
2019. máj. 31. 08:18
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Azonnal.
2019. máj. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Csak azért furcsa, mert te még azt hiszed, hogy jelent bármilyen különbséget. 😊 Nekem vannak fiúk is, lányom is, és én már tudom, hogy semmi különbség nincs szülőként. Aa
2019. máj. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
A második kislànyom betegen született. 2x volt kérdéses, hogy egyáltalán túléli-e, amíg a mentő beér vele a kórházba. 2x volt intenzíven, másodjára több, mint egy hétig. Naponta gyógyszert szed, pár hetente kontroll, őt konkrétan a széltől is óvni kell a azívbetegsége miatt és minden apró rezdülését figyelni. Ha szerencsénk van, kinövi, ha nincs, akkor lehet, hogy műteni kell mèg egy éves kora előtt. Az első lányom után nagyon szerettem volna még egy kislányt, minden porcikám tiltakozott az ellen, hogy fiam legyen. De ha választanom kéne, hogy ezzel a betegséggel kislány, vagy egészséges kisfiú, gondolkodás nélkül a fiú mellett döntenék, mert annál nincs rosszabb, mint amikor látod a 2 hetes kisbabádat lekötözve, ahogy mindenhonnan csövek állnak ki belőle és fehérebb az arca, mint a fal. Még mindig lány párti vagyok, imádom mindkettőt és továbbra is nehéz belegondolni, hogy fiam is lehet legközelebb. De tényleg csak az számít, hogy egészséges legyen.
2019. máj. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nyilván tudom, hogy az egészség a fontos. Azt is tudom, hogy nem logikus amit érzek. Ettől még ezt érzem és arra lettem volna kíváncsi, hogy más is érzett-e így. Mindig van, akinek nehezebb, mindig örülni kell annak ami van, ezt tudom. Ettől még lehet valami furcsa és szokatlan, ezért nem fogom szégyellni magam.
2019. máj. 31. 09:04
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Felfogni rogton felfogtam, hogy fiunk lesz. Mar csak nevet kell talalnunk, mert ertelemszeruen ha evek ota megvan a lany nevunk akkor nana, hogy fiunk lesz 😂 ez a mi formank. Amugy nekunk teljesen mindegy volt hogy mi lesz, elso es egyetlen gyerel lesz
2019. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az elsot gyorsan, azt is alig birtam kivarni, hogy megtudjam az ultrahang alapjan a nemet, es az lett, aminek addigis ereztem. Most a masodiknal kivancsi leszek, mert a szuletese utan en magam szeretnem megnezni, mikor magamhoz emelem, addig nem szeretnem tudni. Megvan mar a fiu es lanynevunk is nagyjabol, ha ragondolok, en mar az elozonel sem egy semleges babat kepzeltem el, hanem akkor kisfiut, most pedig felvaltva hol kisfiut, hol kislanyt. Izgi :) Barmi is lesz, nem szamit.


Hogy neked mennyi ido lesz felfogni, azt nem tudom, Nekem az elso varandossagot volt tobb ido felfogni, marmint a pozitiv teszt utan magat a tenyt. Mostmar nalam az izgalmas varakozas elmenyebol vesz el minden vizsgalat, ez az egyik oka, ami miatt a nemet sem szeretnem tudni, a masik, hogy sokaknal olvastam, hogy tevedett az UH, es mas lett a neme a gyereknek, na azt fura lehet felfogni, mikor mar teljesen raalltal az egyik nemre, es megszuletik mondjuk a kisfiu, kozben otthon varja a rozsaszinra festett fal meg a ruhak.

2019. máj. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én kb 2 hónapja tudtam meg hogy fiunk lesz.

Régebben nem igazán volt elképzelésem, de mióta tudtam hogy gyermeket várok azóta lánynak éreztem. Ezt senkinek nem mondtam, mert tudtam hogy teljesen mindegy a neme, de a férjemnek meg főleg egy kislányt tudtam elképzelni, mert annyira csupaszív és gondoskodó. És azt hittem minden rózsaszín meg hercegnős lesz nálunk :D és persze nőuralomban fogunk élni :D

Erre mar a 13. héten látták hogy kisfiú :D

Az első 1-2 hétben furcsa volt elképzelni, meg hogy fiús ruhákat kell nézegetni stb... de azóta már természetes és megszoktam a gondolatot hogy bizony egy kis fiúcskánk lesz, és már nagyon örülök neki és nagyon várjuk :)

Szóval nyugi meg fogsz te is barátkozni a gondolattal, szerintem egy pár hét múlva biztosan :)

Ami érdekes hogy a környezetemben mindig fiús anyukának képzelt el, és igazuk lett :)

2019. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!