Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csaszarmetszes utan leghamarab...

Csaszarmetszes utan leghamarabb mikor biztonsagos ujra teherbeesni?

Figyelt kérdés

az orvosom azt mondta nagyon megoszlanak errol a velemenyek, ő fel evet javasol minimum. De van aki 2-3 evet. Ugye a biztonsag alatt arra gondolok, hogy a szervezetem mikor all keszen ujra a dologra, azert megiscsak van egy jo nagy seb a mehemen, raadasul nekem koraszules miatt nem vizszintesen hanem fuggolegesen vagtak a mehemet, ugy tudom ez meg rizikosabb.

Szoval arra lennek kivancsi, hogy kinek mit mondott az orvosa errol (erdekel mas orvosok velemenye), illetve ki mikor vallalt utana ujra babat?



2019. máj. 31. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Nekem az orvosom úgy emlékszem legalább egy évet mondott, neten is minimum 1 évet olvastam, de inkább 2. Hamarabb nem is terveztem.

2 év 9 honapos volt a kislányom, amikor terhes lettem.

Programcsászárom volt probléma nélkül, szépen gyógyuló sebbel.

2019. máj. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Dokim 2 évet mondott, de nem függőlegesen vágtak. A fél év nagyon kevés szerintem, minimum 1-et biztosan kivárnék.
2019. máj. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

1 ev minimum kell barmilyen szules utan a szervezetnek.


Szerintem, csaszar utan inkabb 1,5-2ev.

2019. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Baratnom gyereke 4 honapos volt, mikor jott a kovetkezo, nala biztatta a doki a huvelyi szulesre a kovetkezonel, es sikerult is neki. Ez egyenki egyebkent, ki milyen allapotban van testileg.
2019. máj. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Az én dokim (szaktekintély, oktatja a leendő nőgyógyászokat az egyetemen) szerint 6 hónap után már teljesen mindegy, a szervezeten múlik. Ennyi idő alatt összeforr, amennyire tud, ha nem bírja a heg mondjuk a vajúdást, akkor tökmindegy, hogy 5 éve vagy 2 éve volt az előző császár, fél év fölött már nem számít az időfaktor, csak az egyedi kötőszöveti sajátosságok.
2019. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
5 hónapos volt a lányom, amikor megfogant (tervezetten) a második. Vbac szültem, problémamentes álomterhesség után. 😊
2019. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Nekem másfél évet mondott az orvosom. Tartom is magam hozzá, úgy érzem szükségem van erre az időre, pedig már vágyom a babára. :)
2019. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
F.sznak kell állandóan lepontozni... Egészségedre nyomorék.
2019. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

En nem pontoztam le senkit🤷🏼‍♀️

Koszonom a valaszokat!

2019. jún. 1. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!