Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt hány kilót...

Terhesség alatt hány kilót szedtetek fel illetve Szülés után hány kiló ment le rólatok és mennyi időbe/ erőfeszítésbe került nagyjából újra formába lendülni?

Figyelt kérdés

Már terhesség előtt volt rajtam Kb 10 kiló felesleg. Most a 19 hétben járok és olyan a pocakom mint egy 6 - 7hónapos kismamának.

Remélem a végén nem nagyon lépem túl a megengedett hízást, de valószínűleg nem úgy alakul ahogy akarnám. Már most kezdek depizni amiatt, hogy itt ott (minden hol) csüng rajtam a háj.


2019. máj. 31. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

5 kg hizas volt, mind lejott.



De hiztam most szoptatas alatt es vam raktam mit fogni... fura szules utan vekonyabb voltam, mint most.


Ha szultel es ugy erzed ( a kotelezo sport mentes idoszak utan termeszetesen) valami tanc, ch bevitel csokkentese vagy teljeskiorlesu dolgok evese sokat segit (tuti modszer a ch, hidd el. En is igy voltam jo formaban terhessegi cukor miatt!)

2019. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Vízesedtem is híztam is. 38kg plusz ebből a gyerek 3050gr. 22minusszal jöttem haza. Az elkövetkező 3honap alatt mind. Leolvadt magától, a bőröm nem szakadt viszont annak idő volt mire visszahúzódott. Végig depiztem a terhességet őszintén alig bírtam menni a végén. Szval hálás vagyok a genetikámért, hogy ennek ellenére így alakult ki
2019. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is vizesedek. A lábam, a kezeim, arcom is dagadt és csak most kezdődik a nyár meg most jön a terhesség java.
2019. máj. 31. 20:59
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is a 19. héten vagyok, és nekem is nagy a pocak. De mennyit híztál kilóban?
2019. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kb 5 kilót. 67 körül voltam mikor teherbe estem, most tartok 72nél. A magasságom 162
2019. máj. 31. 21:14
 6/14 anonim ***** válasza:
Csak vizesedtem. Nem híztam, pedig én is +10-el kezdtem a terhességet. A mérleg szerint +9 volt a végére a kiindulástól. De szülés után kb 5 nappal az eredeti súlyomnál voltam. Aztán szoptatás alatt híztam. Csak 3 hónapig sikerült szoptatni, azt sem kizárólagosan de ezalatt 10 kg feljött. Most 6 hónapos, sajnos még nem adtam le, de még nem is tettem magam oda igazán, hogy sikerüljön.
2019. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26 hetes vagyok. Most járok 2 kiló hízásnál. Nekem is volt egy kis feleslegem a terhesség előtt. Az az érdekes, hogy előtte a levegőtől is híztam.
2019. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én kb ugyanúgy vagyok, mint Te. 19.hét, kb 5-6kg jött fel. Első terhességemnél 20kg-t híztam, 9 egyből lement, a többi lassan és maradt 5kg plusz. Annyival többel kezdtem most. De már fejben megvan a terv, hogy hogyan adom majd le.
2019. máj. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És terhesség alatt tornáztok? Gondolok itt terhes tornára vagy hasonlók
2019. máj. 31. 23:07
 10/14 anonim ***** válasza:
1-2kg jöhetett rám csak várandósság alatt, szülés után pár nappal teljesen lapos volt a hasam....viszont a szoptatás...2 hónapos a pici, nem merek mérlegre állni.
2019. máj. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!