Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok a 3D műszempillá...

Mit gondoltok a 3D műszempilláról terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Ha megfelelő szakember helyezi fel és korábban sem volt allergiám emiatt, akkor nem jelenthet bajt a babára nézve.

Úgy tudom az első 12 hét a kritikusabb. De már 16 hetes terhes leszek mikor tervezem a szempillát.

Amúgy azért gondoltam erre, mert nagyon szőkésszinű a szempillám és jön a nyár, nem szeretném festeni.

Volt valakinek a terhesség alatt?



2019. jún. 1. 08:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Az első mondatból a leírásban, lemaradt a kérdőjel.*
2019. jún. 1. 08:45
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Lehet. Ne aggódd ennyire túl, én a hajam is festettem persze levegőztetés mellett :)
2019. jún. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Második babámat várom. Az elsővel volt hajfestés, műköröm, szempilla. Most csak műköröm és tartós szempillafestés. Nem gondolom, hogy gondot okozhat :) nyugodtan csináltass, ha azt szeretnél.
2019. jún. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!🤗
2019. jún. 1. 10:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, én is rakattam. Bár a 30. hét után már képtelen voltam annyit hanyatt feküdni. De maga a pilla a babának nem árt.
2019. jún. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van.

Pont mielőtt terhes lettem pont előtte rakattam és mikor a következő alkalomra mentem megkérdeztem a kozmetikusomat, akivel rokoni kapcsolatban vagyok hogy lehet e. Azt mondta hogy semmi gondot nem okoz. Ha más kozmetikus mondja, akkor lehet nem hiszem el, mert azt gondolnám hogy csak a pénz miatt mondja, de így bizalommal mentem hozzá 🙂

2019. jún. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor megnyugodtam.

Én is baráti körből választom majd a kozmetikust. Emiatt jobban megbízok benne, és tudom, hogy megfelelő eszközöket fog használni.

2019. jún. 2. 13:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan lehet.

Hajat festettem terhesség alatt, műkörmön is volt, viszont műszempillám egy okból nem:

Nekem terhesen olyan alacsony volt a vérnyomásom, hogy pár perc hátonfekvéstől is majdnem elájultam, még az ultrahangoknál is volt, hogy rosszul lettem, így egy szempillaépítést biztos hogy nem tudtam volna végigfeküdni :D

Ha neked nincs ilyen problémád, akkor nyugodtan csináltass :)

2019. jún. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!