Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak 2 hét után mutatja ki a...

Csak 2 hét után mutatja ki a teszt?

Figyelt kérdés
Szerdán volt egy hete, hogy baleset történt szex közben és csütörtökön esemény utánit vettem be. Most 3 napon belül kétszer álmodtam azt, hogy terhes vagyok. Már szívem szerint csinálnék tesztet de még csak 10 napja történt a dolog. Volt esetleg valaki akinek ilyenkor kimutatta?
2019. jún. 1. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez attól is függ, hogy a baleset az ovuláció időszakában volt-e vagy sem. De ha bevettél eseményutáni tablettát, akkor szinte kizárt, hogy volna terhesség. Neken a 11. napon kimutatta a teszt a terhességet nagyon halványan, de teszem hozzá, hogy pontosan tudtam az ovuláció napját, LH teszt alapján. A leírtak alapján nincs miért aggódjál.
2019. jún. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fiatallányka ***** válasza:

Nagyon időben vetted be a gyógyszert így szerintem sincs min aggódnod.

Akkor se ijedj meg ha nem jön meg időben, az esemény után tabletta összezavarhatja a ciklusod.

Ha mindenféleképpen tesztelni szeretnél én azt is csak az esedékes menstruáció napján ajánlanám.

Nyugi, nem lesz gond! ☺️

2019. jún. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugalom, nem vagy terhes.
2019. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem aggódom, engem nem zavarna. Férj miatt vettem be mert ő még annyira nem örülne neki. Már meg kellett volna jönnie, csak kíváncsi lettem volna, hogy vajon 2 hétnél korábban is kimutatta-e már valakinek.
2019. jún. 1. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!