Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki a 6. hét elején...

Volt aki a 6. hét elején nagyon rosszul volt és a hét végére,7. hét elejére sokkal jobban?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki enyhültek a tüneteim, elmúlóban vannak. Más is volt így?

2019. jún. 1. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell félned, terhesség alatt jönnek-mennek a tünetek. Mikor a kisfiamat vártam 5-6. hétben nagyon rosszul voltam, mindent kihánytam. Egyéb tünet nem volt, sőt ez is abbamaradt. 40-42 héten jelentkezett újra. Most folyton pisilnem kell, a melleim fájnak, émelygek, hányok. Az utóbbi három teljesen változó. Van olyan nap, hogy egyáltalán nem érzem magam várandósnak, kicsattanó formában vagyok. Másik nap meg rosszul vagyok és legszívesebben egész nap feküdnék. 3 napig tök jól voltam, ma rá sem tudok nézni a főtt ételre. Egyik nap feszül, szúr, enyhén görcsöl a hasam, majd egy hétig semmi, pár nap múlva újra kezdődik. Ez ilyen :)
2019. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen de nem múlt el csak pár napra. Aztán sokkal rosszabb lett. Most vagyok a 13. Héten két hete még rosszabb, mint eddig, de már látom a fényt az alagút végén ;)
2019. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 6-7 héten voltak rosszullétek, gyomorégés. Utána már teljesen elmúltak, csak a szelek bántanak. 😄 Bár én kicsit féltem, hogy vajon bajt jelent e hogy elmúltak a tünetek, de a 8 hetes Uh-n minden rendben volt.

12hkm

2019. jún. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem inkább hirtelen éhségérzetem van és néha hasszúrka. Nagyon ritkán enyhén émelygek.
2019. jún. 2. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!