Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. hétbe lépek, és már egy...

9. hétbe lépek, és már egy nadrágomat nem tudom begombolni! Azt olvastam, hogy 9hetes terhességet nem is lehet külsőleg észre venni! Akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Pedig nem eszem sokat! Sőt, a nagy melegben alig volt étvágyam! Mégis híztam 2 kilót, ami sztem csak a hasamra ment!
2010. júl. 7. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez a puffadás miatt lehet. Észre sem veszi az ember, csak azt hogy nem tudja begombolni a nadrágját.

Ez természetes. Nő a méhed.

2010. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen nagyon fel voltam puffadva, azért nőtt egy kicsit meg a hasam.
2010. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez le fog menni? Mikor? És mikortól kezd nőni a baba miatt?
2010. júl. 7. 21:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Még nem látszott semmi, mégis kismama nadrágot kellett hordjak, mert a másik már nagyon szorított.
2010. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt a második babámmal. Már a 10 hét körül terhes nacit kellett felvennem, +2kg jött fel. Az első gyereknél, meg a 16 hétig a saját ruhámban jártam és még fogytam is az első trimeszterben 3 kg-ot.
2010. júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is nagyon fel voltam puffadva ilyenkor, s már nekem sem volt jó pociban a naci, de bandázzsal oldottam meg a helyzetet! Aztán úgy a 12-14.hétre elmúlt, s onnan ha lassan is, de már tényleg kezdett nőni, kerekedni olyan kismamisan a poci!

Szóval türelem! Ez az időszak is elmúlik, s akkor elkezd nőni valóban a hasad!

26 hetes kismama

2010. júl. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én meg a 8. hétbe lépek,de 1 nardágom sem tudom begombolni!

Csak a játszós nacik kényelmesek,abban meg azért ciki az utcán flangálni!

Hála még nem híztam egy dekát sem,a sok hányás és émelygés kikészít.

Ez még tuti a puffadástól van nálunk, az igazi pocak szerintem 12-14. héttől látszódik.

Olvastam egy várandós könyvben,hogy a 8-9.héttől szűknek érezhetjük a nadrágainkat! :)))

Szóval természetes jelenség!

2010. júl. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kb. a 10. hétig én is puffadtam, magamhoz képest nagy is volt a pocakom, én is inkább kismama nadrágot vettem fel. Aztán a puffadás eltűnt és a 21-22. hétig szinte semmi sem látszódott rajtam!

Most már viszont igazán látszódik. :)

27 hetes kismama

2010. júl. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is puffadt a hasam már a legelejétől. Csak terhesnadrágot tudtam elviselni. 12 hetesen mindenki látta, hogy terhes vagyok. Kisebb nem lett a hasam, hanem szépen lassan növögetett még nagyobbra :-)
2010. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a puffadás miatt van ez,de lehetséges, hogy neked előbb látszódik.Nincs 2 egyforma terhesség.:)

Én 17 hetes vagyok és az eddigi nadrágjaim mind jók,még...:D

2010. júl. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!